Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Stramowski z partnerką na premierze filmu. Po raz pierwszy pokazali się razem

Prezentowali się zjawiskowo

Olga Figaszewska 27 stycznia 2023 07:35
Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Po rozstaniu Piotr Stramowski układa swoje życie na nowo. Aktor jest zakochany i odnalazł szczęście u boku tajemniczej Natalii.  W czwartkowy wieczór para po raz pierwszy pojawiła się razem na premierze filmu Pokusa, w którym Piotr Stramowski wciela się w jedną z głównych postaci. Przy okazji aktor opowiedział o swojej relacji z partnerką. Co zdradził?

Piotr Stramowski z nową partnerką na salonach. Po raz pierwszy pokazali się razem

Pod koniec 2022 roku media zelektryzowała informacja o rozstaniu Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Para podjęła decyzję o zakończeniu związku. „Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo budować swoje życie”, pisali w oświadczeniu. Rozstali się w zgodzie, świetnie się rozumieją, a priorytetem jest dla nich córeczka, której pragną zapewnić spokojne dzieciństwo.  

„Cieszę się, że jest tak, jak jest, bo faktycznie dogadujemy się i można powiedzieć, że się wspieramy. […] W naszym przypadku nie było winnego. Po prostu coś się skończyło, jakiś etap się domknął. To nie są łatwe emocje, które przechodzimy, to pewnie będzie jeszcze trwało. Ale mamy świadomość, że ta decyzja była najlepszą decyzją. Najlepszym wyjściem, by nie krzywdzić siebie i innych", dodaje aktor w nowym wywiadzie z Rafałem Kowalskim dla viva.pl.

Czytaj też: Piotr Stramowski o filmie Pokusa, apetycie na Hollywood i rozstaniu: „Jestem w procesie zmian”

Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018

Piotr Stramowski, premiera filmu Pokusa, 2023
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Piotr Stramowski, premiera filmu Pokusa, 2023

Odtwórca głównej roli w filmie Pokusa odnalazł miłość u boku nowej partnerki. Jego serce skradła tajemnicza blondynka, która na co dzień nie jest związana z branżą show-biznesu. Natalia to przedsiębiorczyni, specjalizująca się w neurowellness i neuromagic. Ich relacji kibicuje Katarzyna Warnke, która w rozmowie dla Dzień Dobry TVN przyznała, że zależy jej na tym, by wszyscy byli szczęśliwi i stworzyli wspaniałą patchworkową rodzinę. „Przeżyliśmy fantastyczny czas, mamy córkę. W tej chwili Piotr wszedł w nowy związek i to jest moja nowa rodzina, rodzina mojego dziecka […] Życzę mojemu dziecku wspaniałej macoszki, chcę, żebyśmy przybijali sobie piątki na leżakach, na wakacjach. To nie jest mój wysiłek w stosunku do tej sytuacji, tylko to jest moje marzenie. Chcę, żeby było dobrze i żeby wszyscy byli szczęśliwi”, dodawała.

Piotr Stramowski z ukochaną do tej pory nie pojawiali się publicznie. Teraz zrobili wyjątek. Natalia towarzyszyła mu podczas uroczystej premiery produkcji Pokusa. Na czerwonym dywanie prezentowała się zjawiskowo. Ich debiut na salonach był dla dziennikarzy pretekstem do rozmowy na temat związku. „To jej pierwsze wyjście ze mną. Będę mógł powiedzieć następnym razem albo nie będę mógł, bo mnie poprosi, żebym tego nie robił”, mówił aktor w rozmowie z Jastrząb Post. Piotr Stramowski wyznał, że w jego życiu jest sporo zmian. Mowa również o metamorfozie, którą przeszedł. Jak w nowym wydaniu podoba się ukochanej? „Miałem podciąć włosy, a wyszedłem z krótkimi. I tyle w temacie. […] Podoba jej się. Nie konsultowałem z nią zmiany, to była niespodzianka dla mnie i dla wszystkich wokół”, wyznał reporterce serwisu. Zapytany o to, jak udało mu się ułożyć relacje z Katarzyną Warnke, nie chciał zbyt wiele zdradzać. Byli partnerzy na pierwszym miejscu stawiają swoją córeczkę.

Sprawdź też: Plejada gwiazd na premierze filmu Pokusa   

Piotr Stramowski, Natalia Krakowska, premiera filmu Pokusa, 2023
Fot. Fotokibit/East News

Piotr Stramowski, Natalia Krakowska, premiera filmu Pokusa, 2023

Piotr Stramowski, Natalia Krakowska, premiera filmu Pokusa, 2023
Fot. Fotokibit/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.