Patryk Vega
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

Patryk Vega zapowiedział kolejny film. Tematem będzie... pandemia koronawirusa!

Jest już data premiery

Rafał Kowalski 31 sierpnia 2020 12:59
Patryk Vega
Fot. East News

Równo rok temu Patryk Vega obiecywał, że do 2025 roku wyprodukuje 16 filmów. Wszystko wskazuje na to, że reżyser słowa dotrzyma, bo jak na razie w ogóle nie zwalnia zawodowego tempa. Podczas gdy inni twórcy musieli przez pandemię przerwać zdjęcia do swoich produkcji, on pracował w pocie czoła nad pomysłami na kolejny kinowy hit. Wiemy już, o czym dokładnie będzie.

Patryk Vega o filmie dotyczących uczuć w czasie pandemii

Filmy Pętla, Small World, Bad Boy a także prace nad założeniem własnego serwisu VOD – właśnie te aktywności zajmują ostatnio czas Patryka Vegi. Duża liczba zadań nie oznacza jednak, że ulubieniec dużej części publiczności nie planuje kolejnej kinowej premiery. Szczególnie, że Patryk Vega chce na ekranie jak najszybciej poruszyć temat koronawirusa…

Z podcastu Mój ulubiony film dowiedzieliśmy się, o czym będzie nowy film kontrowersyjnego twórcy. „W dużej mierze to film o epidemii samotności. Punkt wyjścia jest taki, że ludzie, mając coraz większy dostęp do wyzutego z uczuć seksu, mają jednocześnie coraz większą trudność z budowaniem relacji bliskości i miłości z drugim człowiekiem. Ta pandemia, która spotyka bohaterów, jest czymś, co zaczyna przewartościowywać ich postawy”, tłumaczył Patryk Vega i dodawał, że w czasie izolacji nakręcił pierwsze ujęcia. „Mieliśmy wtedy na początku pandemii taki czas, gdzie w centrum były zupełne pustki. To jest coś, co się według mnie prędko nie powtórzy, a robi to wrażenie takiego "wow". Cieszę się, że nakręciłem to już wtedy z myślą o tym filmie”, wyznał reżyser.

Obsada produkcji jest na razie tajemnicą, ale za to gwiazdor ujawnił już datę premiery. To siódmy lutego 2021. Mamy nadzieję, że druga fala koronawirusa nie zamknie znów kin i Patryk Vega będzie mógł świętować kolejny sukces.

Kupicie bilety? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.