Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Alicja Bachleda-Curuś nie ukrywa dumy. Aktorka skomentowała oscarowy debiut syna

Henry Tadeusz oczarował wszystkich

Olga Figaszewska 14 marca 2023 12:08
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański

Alicja Bachleda-Curuś nie ukrywa dumy! Aktorka skomentowała debiut syna podczas 95. gali rozdania Oscarów. To był niezapomniany wieczór dla Henry’ego Tadeusza. Pociecha gwiazdy i Colina Farrella ma już 13 lat! Jak poradził sobie na szampańskim dywanie?

Henry Tadeusz Farrell debiut na Oscarach 2023. Alicja Bachleda-Curuś nie kryła dumy

Colin Farrell pojawił się na 95. gali rozdania Oscarów w towarzystwie syna, Henry’ego Tadeusza. Chłopiec jest owocem związku aktora z Alicją Bachledą-Curuś. Relacja pary nie przetrwała próby czasu. Byli partnerzy utrzymują bardzo dobre relacje i wspierają się na każdym kroku. Henry jest ich oczkiem w głowie. „Wszyscy trzymamy sztamę, dlatego on czuje bezpieczeństwo i docenia nas”, opowiadała gwiazda. I niewykluczone, że Henry Tadeusz pójdzie w ich ślady. W 2022 roku Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, że syn pasjonuje się artystycznym światem.

„W tej chwili, na nieszczęście, przejawia dryg aktorski. Jest naprawdę utalentowany. Myślę, że ten talent w nim jest. Na pewno będzie robił coś wokół filmu, czy reżyserował, czy grał”, podkreślała w wywiadach.  

Henry Tadeusz Farrell debiutował na czerwonym (szampańskim) w Dolby Theatre w Los Angeles. Chłopiec wspierał tatę podczas gali rozdania Oscarów. Colin Farrell był nominowany w kategorii dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę w Duchy Inisherin. Niestety, nie udało mu się otrzymać statuetki.

Czytaj też: Henry Tadeusz udzielił pierwszych wywiadów. Zdradził, jakim tatą jest Colin Farrell!

Colin Farrell, Henry Tadeusz Farrell, 95 gala rozdania Oscarów, 2023
Fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Ten wieczór na zawsze zapisze się w ich pamięci. Nie ukrywali swojej radości i widać, że tatę i syna łączy wyjątkowa więź. Henry Tadeusz natychmiast oczarował dziennikarzy oraz internautów. Nastolatek świetnie czuł się przed kamerą, był naturalny w rozmowie z mediami, błyskotliwy i cały czas się uśmiechał.

Alicja Bachleda-Curuś jest dumna z debiutu syna. Aktorka opublikowała na Instagramie wpis, w którym podzieliła się swoimi emocjami. Przy okazji pokazała zakulisowe kadry, na których widzimy Henry’ego. „Co za noc! Jestem taka dumna z tego młodego mężczyzny, którym się stał (zbyt szybko!) #DumnaMama #DumnyTata”, napisała.

W komentarzach internauci zaważają, że syn to wykapana mama i nie szczędzili komplementów 13-latkowi. „Tadeusz zdecydowanie ma urodę po Mamie!”, „Wykapana Mama🔥”, „Jaki już duży i przystojny😍 a uroda to po ślicznej mamie. Pozdrawiam”, „Super wspierał tatę, możesz być DUMNA, dobrze wychowany syn”, „Razem z Colinem stworzyliście najpiękniejsze dzieło Waszego życia!”, czytamy.  

Zobacz też: Beata Kozidrak o córkach: „Jestem szczęściarą, że mam je obie, chociaż czasami się kłócimy"

Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell, 2010
Fot. Phillip Massey/WireImage

Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell, 2010

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.