OSCARY 2018

W ubiegłym roku to do Emmy Stone należał tytuł najlepszej aktorki!

Kto walczy o niego w tym roku? Kto wygra?

Gabriela Czernecka 28 lutego 2018 11:00

Kto wygra Oscary 2018? Zwycięzców tegorocznych Oscarów poznamy już 4 marca 2018 roku. Kto zostanie okrzyknięty najlepszą aktorką? W tym roku nominowane w tej kategorii zostały: Sally Hawkins (Kształt wody), Frances McDormand (Trzy billboardy za Ebbing, Missouri), Margot Robbie (I, Tonya), Saoirse Ronan (Lady Bird), Meryl Streep (Czwarta władza). Do kogo trafi ten tytuł? Poznajcie kobiety nominowane w tej kategorii!

Oscary 2018: najlepsza aktorka

Oscary 2018 to niewątpliwie najważniejsze filmowe wydarzenie na świecie. Nic nie da niezliczona ilość statuetek na koncie, jeśli wśród nich nie ma Oscara. Kto zdobędzie Oscary 2018? Typy zwycięzców tegorocznego rozdania nagród już pojawiają się w sieci. Najwięcej spekulacji wzbudza kategoria najlepszej aktorki pierwszoplanowej. 

Pięć wybitnych aktorek, pięć świetnych i profesjonalnie zagranych wcieleń aktorskich. NIby nie powinno być wątpliwości, kto powinien otrzymać Oscara 2018 w tej kategorii, a jednak! W ubiegłym roku zgodnie z prognozami i przewidywaniami internautów największym zwycięzcą gali Oscary 2017 został film Damiena Chazelle'a La La Land. Film otrzymał łącznie sześć statuetek.

W kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa statuetkę zdobyła faworytka, czyli Emma Stone. Aktorka wcieliła się w początkującą aktorkę Mię. Jej wcielenie aktorskie zostało docenione i Emma Stone zabrała tego wieczoru Oscara do domu. W tym roku szanse bardzo się wyrównały. 

O Oscara 2018 w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa powalczą: Sally Hawkins (Kształt wody), Frances McDormand (Trzy billboardy za Ebbing, Missouri), Margot Robbie (I, Tonya), Saoirse Ronan (Lady Bird), Meryl Streep (Czwarta władza). Która z nich zdobędzie Oscara?

Oscary 2018: wyniki

Kto zdobędzie statuetkę podczas tegorocznych Oscarów? Przekonamy się o tym już w najbliższą niedzielę, 4 marca. Wyniki Oscarów 2018 oczywiście krótko po ogłoszeniu znajdziecie na viva.pl 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.