Olga Kalicka, Maciej Musiał
Fot. Gałązka/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Olga Kalicka została sama tuż przed ślubem. Dziś kończy 30 lat

Sławę dała jej Rodzinka.pl

Karol Sowa 4 sierpnia 2023 20:56
Olga Kalicka, Maciej Musiał
Fot. Gałązka/AKPA

Olga Kalicka, która 4 sierpnia skończyła 30 lat, największą popularność i sympatię telewidzów zyskała dzięki roli Magdy w serialu Rodzinka.pl. Artystka od samego początku mogła liczyć na wsparcie rodziców. I choć wciąż realizuje się w branży, jej życie prywatnie nie zawsze było sielanką... 

Olga Kalicka rozstała się z Cezarym Nowakiem niedługo przed ślubem

Niedawno Olga Kalicka zagrała również w Dziewczynach z Dubaju. Mimo że wciąż pnie się po szczeblach kariery, prywatnie musiała wiele przejść. Samotnie wychowuje synka Aleksandra, który jest owocem miłości z jej poprzedniego związku. „W naszym przypadku to rzeczywiście los zadecydował, nawet śmielej bym powiedziała: Bóg. Ja naprawdę czuję, że zostałam powołana do tego, żeby być mamą. Dowiedziałam się bardzo późno – byłam na początku trzeciego miesiąca. A w związku z tym, że byłam w ferworze pracy, bo kończyłam film w Rosji, jednocześnie prowadziłam tutaj program „World of dance", miałam 6 spektakli w różnych teatrach w Warszawie, głównie w Teatrze Kwadrat i jeszcze schudłam przez te 2 pierwsze miesiące, to wydawało mi się niemożliwe, żebym była w ciąży, a jednak to się wydarzyło. Mówienie o tym jest ciężkie, bo teraz jestem niesamowicie szczęśliwa i bardzo wdzięczna Bogu, że Aleksy pojawił się akurat w tym momencie mojego życia, dziś wiem, że to był naprawdę idealny moment. Natomiast wtedy to było trudne… Mimo tego, że ja się dzieci nie bałam”, zwierzała się.

Co więcej, jaj partner przebywał wtedy w Stanach Zjednoczonych, a aktorka robiła karierę w naszym kraju.  „Byliśmy ze sobą na odległość. Znamy się prawie całe życie, bo byliśmy parą już w gimnazjum, natomiast przed długi czas żyliśmy na odległość. Więc ta informacja była dla nas niespodziewana. Ja po tych swoich doświadczeniach, po tym, ile lęku wtedy w sobie miałam, dziś wiem, że nic piękniejszego niż macierzyństwo nie mogło mi się przytrafić”, mówiła.

Po narodzinach dziecka, które miały miejsce w 2019 roku, aktorka planowała z ówczesnym ukochanym huczny ślub na 200 osób. Na początku na przeszkodzie do realizacji tych planów stanęła pandemia koronawirusa. Niedługo potem Olga Kalicka i Cezary Nowak się rozstali. Musieli więc odwołać ceremonię. „Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze, pomimo chęci i pełnego zaangażowania, osiągamy to, czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To, co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko, by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka. Chociaż ta informacja trafiła już do mediów, nie jesteśmy gotowi, żeby mówić nic więcej na ten temat. Chcieliśmy Was gorąco prosić o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji", wyjaśniła w oficjalnym komunikacie w 2021 roku. 

CZYTAJ TEŻ: Magda Mołek trafiła do szpitala i przeszła pilną operację. Opublikowała poruszające nagranie

Olga Kalicka
Fot. Instagram/Olga Kalicka, @olgakalicka

Olga Kalicka, kim jest jej partner
Fot. Instagram/ @c.nowakk

 

Ojciec Olgi Kalickiej ciężko zachorował. Potrzebował przeszczepu

Artystka od zawsze mogła liczyć na wsparcie rodziców. W ubiegłym roku jednak przeżyła chwile grozy. Okazało się wówczas, że ojciec ulubienicy widzów ciężko zachorował. Potrzebował wtedy przeszczepu szpiku. Koniec końców wszystko dobrze się skończyło.

Od tamtej pory Olga Kalicka angażuje się w promocję transplantologii. Brała również udział w Biegu po Nowe Życie. „Cieszę się, że mogę być częścią tej akcji od wielu lat! Kolejny raz w sztafecie pobiegłam z moim tatą, który jest już 12 lat po przeszczepie szpiku. Poznałam na biegu ludzi po przeszczepach, którzy naprawdę żyją pełnią życia i cieszą się z każdego dnia!! To niezwykle inspirujące!", wyznała na Instagramie. „Zachęcam Was do podpisywania oświadczeń woli, by móc wspierać transplantologię, kiedy nam organy nie będą już potrzebne. Rozmawiajcie z bliskimi — niech wiedzą, jakie jest Wasze stanowisko w sprawie", zaznaczyła. 

Oldze Kalickiej i jej najbliższym życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Agnieszka Fitkau i Marek Perepeczko kochali się do szaleństwa, lecz nigdy nie doczekali potomstwa

Olga Kalicka, Maciej Musiał, 2011 rok

Olga Kalicka, Maciej Musiał
Fot. Gałązka/AKPA

Olga Kalicka, Maciej Musiał, 2011 rok

Olga Kalicka, Maciej Musiał
Fot. Gałązka/AKPA

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.