FILMOWA PREMIERA

Michael Fassbender w ekranizacji światowego bestsellera. Dziś premiera poruszającego dramatu

Piotr Wojtasik 18 listopada 2016 15:30

Michael Fassbender i Alicia Vikander to z pewnością jedna z najgorętszych par Hollywood. Na potrzeby dramatu „Światło między oceanami" stworzyli również związek na dużym ekranie. To opowieść o stracie, sile miłości rodzicielskiej i partnerskiej oraz walce o drugiego człowieka. Już teraz mówi się, że ekranizacja światowego bestsellera okrzykniętego literacką sensacją i przetłumaczonego na ponad 30 języków będzie jednym z najchętniej oglądanych filmów tego roku.

 

„Światło między oceanami" w kinach

 

Bohater wojenny Tom Sherbourne (Michael Fassbender) przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel (Alicia Vikander). Zakochani żyją w idyllicznej wręcz atmosferze. Pragnę tylko jednego: dziecka. Na skutek bezowocnych starań i dwóch poronień oddalają się od siebie z każdym kolejnym dniem. Żona Toma ma coraz częściej stany depresyjne. W pewnym momencie wydaje się, że niebiosa wysłuchały ich modlitw: mała łódź, która przybija do brzegów wyspy, kryje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Isabel odczytuje to jako znak od Boga, zaś za jej namową Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko pod swój dach. Jednak sielanka nie może trwać wieczne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna burzy spotkanie z kobietą, która od dłuższego już czasu poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka... 

 

Czy w tej sytuacji historia może mieć swój szczęśliwy finał? „Światło między oceanami” do obejrzenia w kinach od 18 listopada.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.