FILMOWA PREMIERA

Michael Fassbender w ekranizacji światowego bestsellera. Dziś premiera poruszającego dramatu

Piotr Wojtasik 18 listopada 2016 15:30

Michael Fassbender i Alicia Vikander to z pewnością jedna z najgorętszych par Hollywood. Na potrzeby dramatu „Światło między oceanami" stworzyli również związek na dużym ekranie. To opowieść o stracie, sile miłości rodzicielskiej i partnerskiej oraz walce o drugiego człowieka. Już teraz mówi się, że ekranizacja światowego bestsellera okrzykniętego literacką sensacją i przetłumaczonego na ponad 30 języków będzie jednym z najchętniej oglądanych filmów tego roku.

 

„Światło między oceanami" w kinach

 

Bohater wojenny Tom Sherbourne (Michael Fassbender) przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel (Alicia Vikander). Zakochani żyją w idyllicznej wręcz atmosferze. Pragnę tylko jednego: dziecka. Na skutek bezowocnych starań i dwóch poronień oddalają się od siebie z każdym kolejnym dniem. Żona Toma ma coraz częściej stany depresyjne. W pewnym momencie wydaje się, że niebiosa wysłuchały ich modlitw: mała łódź, która przybija do brzegów wyspy, kryje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Isabel odczytuje to jako znak od Boga, zaś za jej namową Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko pod swój dach. Jednak sielanka nie może trwać wieczne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna burzy spotkanie z kobietą, która od dłuższego już czasu poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka... 

 

Czy w tej sytuacji historia może mieć swój szczęśliwy finał? „Światło między oceanami” do obejrzenia w kinach od 18 listopada.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.