Te filmy z nią w roli głównej zobaczycie na Netfixie!

Sabina Zięba 24 marca 2018 15:30

Zanim postanowicie wziąć udział w swoim pierwszym lub kolejnym serialowym maratonie, zróbcie sobie małą odskocznię i obejrzyjcie naprawdę mocne filmy z silną kobietą w roli głównej. O kim mowa? To Jessica Chastain, rudowłosa piękność, która świętuje dzisiaj swoje 41. urodziny! Zobaczcie poniżej nasze propozycje produkcji z jubilatką, które znajdziecie na platformie Netflix 

1/5
Copyright @Materiały prasowe
1/5

Wróg numer jeden

Trwa obława na wroga publicznego nr 1. Czy nieustępliwej agentce CIA uda się uwolnić świat z okowów strachu? Ponad 10-letnia historia poszukiwań odpowiedzialnego za ataki z 11 września Osamy Bin Ladena w reżyserii Kathryn Bigelow. Koledzy po fachu twierdzili, że Maya jest za słaba do tej roboty, jednak ona pokazała, że jest prawdziwą piranią, a sama Jessica Chastain za rolę w tym filmie otrzymała Złoty Glob dla najlepszej aktorki dramatycznej oraz nominację do Oscara.

2/5
Copyright @Materiały prasowe
2/5

I am Jane Doe

Ten mocny dokument przedstawia prawdziwe historie amerykańskich dziewczyn, które padły ofiarą handlu dziećmi, a wszystko zaczęło się od portalu z ogłoszeniami. 50% z dochodu filmu przekazano na rzecz organizacji służących dzieciom dotkniętym handlem ludźmi. Mimo, że nie widzimy Jessiki na ekranie, możemy posłuchać jej w roli narratora.

3/5
Copyright @Instagram
3/5

Drzewo Życia

Zagubiony mężczyzna stara się zrozumieć prawdziwą naturę świata, cofając się do czasów dzieciństwa i dorastania w teksańskim Waco w latach 50. To powrót do wspomnień związanych z apodyktycznym ojcem (Brad Pitt) oraz delikatną i radosną, ale w konsekwencji słabą matką (Jessica Chastain). Duet tych światowej sławy aktorów doskonale oddał najmniejsze nawet emocje związane z tą historią.

4/5
Copyright @Materiały prasowe
4/5

Łowca i Królowa Lodu

Straciła to co dla niej najważniejsze. Teraz pragnie by również inni poznali smak cierpienia. Potwornie zdradzona królowa Freya wykorzystuje swoje mroczne moce do walki przeciwko miłości. Powstrzymać mogą ją tylko Łowca i Sara, którzy sprzeciwiają się potężnej władczyni i zakochują się w sobie. W tej produkcji Jessica zdecydowanie nie jest ułożoną gospodynią domową. Tutaj to ona rozdaje karty - walczy ze złem i ustawia wszystkich po kątach!

5/5
Copyright @Materiały prasowe
5/5

Crimson Peak. Wzgórze krwi

Pisarka od lat obcuje z duchami. Jednak dopiero małżeństwo i nowy dom sprawiają, że dostaje gęsiej skórki. Amerykańska spadkobierczyni wychodzi za mąż za biednego brytyjskiego arystokratę i wprowadza się do jego mrocznej rezydencji. Na jaw zaczynają wychodzić krwawe sekrety. Crimson Peak to film w gotyckim klimacie ze wspaniale zaprojektowaną scenografią, a nasza gwiazda w roli zaborczej siostry głównego bohatera idealnie oddaje tę atmosferę.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.