Książę Harry i Meghan Markle
Fot. Alex Lubomirski/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Odważne sceny w zwiastunie filmu o Harry'm i Meghan! Co na to królowa?

W filmie nie zabraknie erotycznych scen!

Gabriela Czernecka 19 marca 2018 20:00
Książę Harry i Meghan Markle
Fot. Alex Lubomirski/East News

Harry & Meghan: A Royal Romance to pierwszy film o związku księcia Harry’ego i Meghan Markle. Zwiastun produkcji trafił właśnie do sieci. Nie zabrakło w nim odważnych scen. Kiedy odbędzie się premiera filmu? Kogo zobaczymy w produkcji? Poznajcie szczegóły filmu o Harry’m i Meghan!

Harry & Meghan: A Royal Romance: zwiastun

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle to temat numer jeden w Wielkiej Brytanii, oczywiście zaraz po narodzinach trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Odkąd w sieci pojawiły się informacje dotyczące powstania filmu o miłości pary, fani brytyjskiej rodziny królewskiej z niecierpliwością oczekują na szczegóły produkcji. To sieci trafił właśnie zwiastun Harry & Meghan: A Royal Romance. 

W 20-sekundowym wideo widzimy najintymniejsze chwile zakochanej pary, czyli wszystko to, co książę Harry i Meghan Markle zachowywali z dala od mediów. Pierwsze rozmowy, randki, wspólny wyjazd do Afryki, a nawet szczegóły romantycznych zaręczyn. Pod koniec zwiastunu Harry & Meghan: A Royal Romance widzimy nawet, jak para leży w łóżku. Wygląda na to, że w filmie o księciu Harry'm i Meghan Markle nie zabraknie scen erotycznych.

Jak na te sceny zareaguje para książęca? Wielu bardziej interesuje jednak, co o filmie o Harry'm i Meghan sądzi sama królowa. Takich szczegółów związku wnuka Elżbieta II wolałaby chyba nie oglądać...

Harry & Meghan: A Royal Romance: premiera filmu

Za film o Harry'm i Meghan odpowiedzialna jest stacja Lifetime, ta sama, która kilka lat temu stworzyła film o Williamie i Kate. Reżyserem obecnego filmu jest Menhaj Hudy, a za scenariusz odpowiada Scarlett Lacey. FIlm opowiada historię książęcej pary od momentu, w którym się poznali do chwili zaręczyn, które para ogłosiła w listopadzie 2017.

Premiera filmu o losach Meghan Markle i księcia Harry’ego odbędzie się jeszcze przed ceremonią ślubną pary! Podobnie było w przypadku produkcji William i Kate, która ukazała się dokładnie na 11 dni przed ich ślubem. To wspaniała wiadomość dla fanów brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy będą mogli zobaczyć, jak od kulis wygląda związek zakochanych. Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle odbędzie się 19 maja 2018 roku. Premiera filmu Harry & Meghan: a Royal Romance zaplanowana jest na 13 maja.

Harry & Meghan: A Royal Romance: aktorzy

W Meghan Markle wciela się Parisa Fitz-Henley, a w księcia Harry’ego Burgess Abernethy. Podobno osoby odpowiedzialne za zbieranie obsady do filmu postawiły sobie za cel, by w główne postaci wcieliły się osoby nieznane szerszej publiczności. Do mediów dotarły także informacje, kto wcieli się w księżną Dianę, a kto w królową Elżbietę II. 

W najnowszej produkcji stacji Lifetime widzowie zobaczą w roli księżnej Diany Bonnie Soper (34-letnią nowozelandzką aktorkę, jest gwiazdą produkcji Filthy Rich). W królową Elżbietę II wcieli się natomiast Maggie Sullivun (aktorka znana z serialu Fargo). Czy film okaże się sukcesem? Biorąc pod uwagę to, że stacja planuje pokazać bardzo intymne szczegóły związku pary - z pewnością przyniesie on popularność aktorom wcielającym się w główne role.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…