Czy widzieliście je wszystkie?

Gabriela Czernecka 24 lipca 2020 15:25

Fajne filmy na wieczór - ile razy myśleliście nad wyborem odpowiedniego tytułu, który obejrzycie wygodnie w zaciszu swojego domu przed telewizorem bądź komputerem? Propozycji jest naprawdę wiele. Można sięgnąć po kultowe już produkcje z udziałem Toma Hanksa - Forrest Gump czy Zielona Mila, fajne filmy romantyczne jak Masz wiadomość czy To właśnie miłość albo filmy, które dadzą dreszczyk emocji, jak To czy Uciekaj!. W naszym zestawieniu zebraliśmy produkcje z minionych miesięcy. Znajdziecie jednak tutaj nie tylko najlepsze filmy 2019 roku, ale i genialne produkcje sprzed kilku lat, a nawet dekad. Oto nasza lista fajnych filmów na wieczór, czyli takich, które nie tylko bawią, ale uczą i wzruszają. Wisienką na torcie z pewnością będzie gwiazdorska obsada! Jeśli zastanawialiście się nad wyborem fajnego filmu na wieczór - to zestawienie jest właśnie dla Was. Sprawdź, czy widziałeś wszystkie te filmy! 

1/13
Film Szef plakat
Copyright @Mat. prasowe
1/13

Fajny film na wieczór to taki, w którym jest wszystko - humor, smakowite jedzenie, emocje i... wakacyjny klimat. I taki właśnie jest film „Szef”. Po utracie posady w słynnej restauracji mistrz kulinarny otwiera własny bar - food truck. Przed oglądaniem filmu warto zaopatrzyć się w jakieś przekąski!

2/13
Fajne filmy na wieczór: Kochankowie z księżyca
Copyright @Mat. prasowe
2/13

 Jeśli chcecie choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości, to „Kochankowie z księżyca” to idealny film na wieczór. To opowieść o bezpiecznej podróż do świata marzeń. Bohaterami jest para nastoletnich kochanków, którzy postanawiają wspólnie uciec.

3/13
Fajne filmy na wieczór: Masz wiadomość
Copyright @Mat. prasowe
3/13

Film „Masz wiadomość” to już klasy. Komedia romantyczna z 1998 roku świetnie nada się na wieczorny seans. To opowieść o Kathleen Kelly, właścicielce niewielkiej księgarni w Nowym Jorku, której interes zostaje zagrożony przez powstającą po drugiej stronie ulicy olbrzymią księgarnię.

4/13
Fajne filmy na wieczór: Leon Zawodowiec
Copyright @Mat. prasowe
4/13

„Leon Zawodowiec” to jeden z niezapomnianych filmów o miłości z lat dziewięćdziesiątych. Opowiada o niezwykłej więzi prywatnego zabójcy z Matyldą, której rodziców zamordowali skorumpowani policjanci z działu narkotykowego.

5/13
Fajne filmy na wieczór:  Zacznijmy od nowa
Copyright @Mat. prasowe
5/13

„Zacznijmy od nowa” to idealny film na wieczór. Ujmuje naturalnością, ciepłem i bezpretensjonalnością. Dla fanów Keiry Knightley, którzy mają nie tylko zobaczyć jej aktorski, ale i wokalny talent! To historia o jednym spotkaniu, które na zawsze odmieniło życie dwójki nieznajomych...

6/13
Fajne filmy na wieczór: wszyscy moi mężczyźni
Copyright @Mat. prasowe
6/13

Rozwiedziona Alice wpuszcza pod swój dach trzech mężczyzn, którzy do Los Angeles przyjechali w pogoni za marzeniami. „Wszyscy moi mężczyźni” to bardzo lekki film na wieczór. Polecamy w szczególności fanom Reese Witherspoon!

7/13
Fajne filmy na wieczór: Forrest Gump
Copyright @Mat. prasowe
7/13

W zestawieniu fajnych filmów na wieczór nie mogło zabraknąć Forresta Gumpa. To już klasyk! Ale dla nas tak naprawdę każdy film z Tomem Hanksem jest świetny! 

8/13
Fajne filmy na wieczór: Służące
Copyright @Mat. prasowe
8/13

Mocna historia w ciekawej formie, czyli film „Służące”. To ciepła i pełna humoru opowieść o niezależnych kobietach, które rozpoczęły wielkie zmiany społeczne. Film oczywiście z genialną obsadą - Emma Stone, Viola Davis i Olivia Colman - nie oderwiecie od nich oczu!

9/13
Fajne filmy na wieczór: Wiek Adeline
Copyright @Mat. prasowe
9/13

Fajny film na wieczór to z pewnością „Wiek Adeline”. Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. W roli głównej Blake Lively.

10/13
Fajne filmy na wieczór: Nietykalni
Copyright @Mat. prasowe
10/13

W zestawieniu fajnych filmów na wieczór nie mogło zabraknąć filmu „Nietykalni”, nazywany przez krytyków arcydziełem. Ogrzewa serca i pozwala zastanowić się, jak pisał jeden z krytyków „nad niesłychaną delikatnością kondycji ludzkiej, bez rozczulania się i uprzejmości”.

11/13
Fajne filmy na wieczór: To skomplikowane
Copyright @Mat. prasowe
11/13

„To skomplikowane” to film, który pokazuje, że z czasem związki wcale nie stają się łatwiejsze. W rolach głównych genialni Meryl Streep i Alec Baldwin.

12/13
plakat filmu Podły, okrutny, zły. Zac Efron
Copyright @Best Film/materiały prasowe
12/13

To film dla wszystkich tych, którzy lubią dreszczyk emocji. „Podły, okrutny, zły” to film pokazujący brutalną prawdę o życiu Teda Bundy'ego z perspektywy jego długoletniej dziewczyny, która nie wierzyła w prawdę o nim...

13/13
Plakat filmu Bohemian Rhapsody
Copyright @Materiały prasowe
13/13

Robiąc zestawienie fajnych filmów na wieczór nie mogliśmy pominąć muzycznej produkcji. Film „Bohemian Rhapsody” sprawi, że po jego obejrzeniu zapuścicie sobie listę piosenek zespołu Queen!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.