Czy widzieliście je wszystkie?

Gabriela Czernecka 24 lipca 2020 15:25

Fajne filmy na wieczór - ile razy myśleliście nad wyborem odpowiedniego tytułu, który obejrzycie wygodnie w zaciszu swojego domu przed telewizorem bądź komputerem? Propozycji jest naprawdę wiele. Można sięgnąć po kultowe już produkcje z udziałem Toma Hanksa - Forrest Gump czy Zielona Mila, fajne filmy romantyczne jak Masz wiadomość czy To właśnie miłość albo filmy, które dadzą dreszczyk emocji, jak To czy Uciekaj!. W naszym zestawieniu zebraliśmy produkcje z minionych miesięcy. Znajdziecie jednak tutaj nie tylko najlepsze filmy 2019 roku, ale i genialne produkcje sprzed kilku lat, a nawet dekad. Oto nasza lista fajnych filmów na wieczór, czyli takich, które nie tylko bawią, ale uczą i wzruszają. Wisienką na torcie z pewnością będzie gwiazdorska obsada! Jeśli zastanawialiście się nad wyborem fajnego filmu na wieczór - to zestawienie jest właśnie dla Was. Sprawdź, czy widziałeś wszystkie te filmy! 

1/13
Film Szef plakat
Copyright @Mat. prasowe
1/13

Fajny film na wieczór to taki, w którym jest wszystko - humor, smakowite jedzenie, emocje i... wakacyjny klimat. I taki właśnie jest film „Szef”. Po utracie posady w słynnej restauracji mistrz kulinarny otwiera własny bar - food truck. Przed oglądaniem filmu warto zaopatrzyć się w jakieś przekąski!

2/13
Fajne filmy na wieczór: Kochankowie z księżyca
Copyright @Mat. prasowe
2/13

 Jeśli chcecie choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości, to „Kochankowie z księżyca” to idealny film na wieczór. To opowieść o bezpiecznej podróż do świata marzeń. Bohaterami jest para nastoletnich kochanków, którzy postanawiają wspólnie uciec.

3/13
Fajne filmy na wieczór: Masz wiadomość
Copyright @Mat. prasowe
3/13

Film „Masz wiadomość” to już klasy. Komedia romantyczna z 1998 roku świetnie nada się na wieczorny seans. To opowieść o Kathleen Kelly, właścicielce niewielkiej księgarni w Nowym Jorku, której interes zostaje zagrożony przez powstającą po drugiej stronie ulicy olbrzymią księgarnię.

4/13
Fajne filmy na wieczór: Leon Zawodowiec
Copyright @Mat. prasowe
4/13

„Leon Zawodowiec” to jeden z niezapomnianych filmów o miłości z lat dziewięćdziesiątych. Opowiada o niezwykłej więzi prywatnego zabójcy z Matyldą, której rodziców zamordowali skorumpowani policjanci z działu narkotykowego.

5/13
Fajne filmy na wieczór:  Zacznijmy od nowa
Copyright @Mat. prasowe
5/13

„Zacznijmy od nowa” to idealny film na wieczór. Ujmuje naturalnością, ciepłem i bezpretensjonalnością. Dla fanów Keiry Knightley, którzy mają nie tylko zobaczyć jej aktorski, ale i wokalny talent! To historia o jednym spotkaniu, które na zawsze odmieniło życie dwójki nieznajomych...

6/13
Fajne filmy na wieczór: wszyscy moi mężczyźni
Copyright @Mat. prasowe
6/13

Rozwiedziona Alice wpuszcza pod swój dach trzech mężczyzn, którzy do Los Angeles przyjechali w pogoni za marzeniami. „Wszyscy moi mężczyźni” to bardzo lekki film na wieczór. Polecamy w szczególności fanom Reese Witherspoon!

7/13
Fajne filmy na wieczór: Forrest Gump
Copyright @Mat. prasowe
7/13

W zestawieniu fajnych filmów na wieczór nie mogło zabraknąć Forresta Gumpa. To już klasyk! Ale dla nas tak naprawdę każdy film z Tomem Hanksem jest świetny! 

8/13
Fajne filmy na wieczór: Służące
Copyright @Mat. prasowe
8/13

Mocna historia w ciekawej formie, czyli film „Służące”. To ciepła i pełna humoru opowieść o niezależnych kobietach, które rozpoczęły wielkie zmiany społeczne. Film oczywiście z genialną obsadą - Emma Stone, Viola Davis i Olivia Colman - nie oderwiecie od nich oczu!

9/13
Fajne filmy na wieczór: Wiek Adeline
Copyright @Mat. prasowe
9/13

Fajny film na wieczór to z pewnością „Wiek Adeline”. Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. W roli głównej Blake Lively.

10/13
Fajne filmy na wieczór: Nietykalni
Copyright @Mat. prasowe
10/13

W zestawieniu fajnych filmów na wieczór nie mogło zabraknąć filmu „Nietykalni”, nazywany przez krytyków arcydziełem. Ogrzewa serca i pozwala zastanowić się, jak pisał jeden z krytyków „nad niesłychaną delikatnością kondycji ludzkiej, bez rozczulania się i uprzejmości”.

11/13
Fajne filmy na wieczór: To skomplikowane
Copyright @Mat. prasowe
11/13

„To skomplikowane” to film, który pokazuje, że z czasem związki wcale nie stają się łatwiejsze. W rolach głównych genialni Meryl Streep i Alec Baldwin.

12/13
plakat filmu Podły, okrutny, zły. Zac Efron
Copyright @Best Film/materiały prasowe
12/13

To film dla wszystkich tych, którzy lubią dreszczyk emocji. „Podły, okrutny, zły” to film pokazujący brutalną prawdę o życiu Teda Bundy'ego z perspektywy jego długoletniej dziewczyny, która nie wierzyła w prawdę o nim...

13/13
Plakat filmu Bohemian Rhapsody
Copyright @Materiały prasowe
13/13

Robiąc zestawienie fajnych filmów na wieczór nie mogliśmy pominąć muzycznej produkcji. Film „Bohemian Rhapsody” sprawi, że po jego obejrzeniu zapuścicie sobie listę piosenek zespołu Queen!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?