Fot. Niemiec / AKPA
o tym jest głośno

Córka Ewy Gawryluk ma 23 lata i nietypowe plany na życie. Maria Błaszczyk zachwyciła urodą u boku sławnej mamy!

Aktorka zabrała córkę do telewizji

Marcjanna Maryszewska 21 grudnia 2023 13:55
Fot. Niemiec / AKPA

Córka Ewy Gawryluk oraz Waldemara Błaszczyka ma już 23 lata. Maria Błaszczyk jest prawdziwą pięknością, a swego czasu rozpisywały się o niej wszystkie portale. Choć na co dzień unika ona medialnego rozgłosu, zgodziła się wystąpić u boku mamy w najnowszym formacie najsłynniejszej restauratorki. Obie panie olśniły urodą!

Córka Ewy Gawryluk ma nietypową pasję i plany na przyszłość

Maria Błaszczyk to owoc wieloletniego uczucia dwójki sławnych aktorów, znanych m.in. z serialu "Na Wspólnej". Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma już 23 lata oraz podąża własną ścieżką. Od małego wychowywała się w pasji do sztuki, jednak nie marzyła o pracy na planie, którą na dodatek odradzali jej rodzice. "Raczej życzyli mi, żebym nie szła w tę stronę, to bardzo niestabilny zawód, bardzo niepewny", wyznała w wywiadzie dla serwisu Co Za Tydzień.

"Kiedy byłam mała, chciałam spróbować, ale zdałam sobie sprawę, że to nie jest dla mnie, po prostu mi się to nie podoba. Nie jestem osobą, która lubi pokazywać się przed kamerą, nie lubię być na pierwszym planie. Lubię występować z zespołem, ale tam nigdy nie byłam sama na scenie", podkreślała wówczas. Życie Marii związane jest z muzyką, choć równie dużo czasu poświęca na realizowanie innych pasji i planów. 

Ewa Gawryluk, Maria Błaszczyk, Warszawa, 6.12.2014

Ewa Gawryluk, Maria Błaszczyk, Warszawa, 6.12.2014
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Córka aktorów chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych, od czasu do czasu udziela też wywiadów. W niedawnej rozmowie z Plejadą przyznała, że kiedyś marzyła o pracy jako charakteryzatorka — jednak prawdopodobnie nie wykorzysta swoich zapierających dech w piersi umiejętności w sferze zawodowej. Jak przyznała wówczas, brakuje u nas produkcji, które wymagałyby odważniejszych przemian, które mogłaby zaoferować: "W Polsce nie mam szans się wybić. Jest u nas mało produkcji, w których potrzebny jest ten rodzaj charakteryzacji, którym się zajmowałam".

CZYTAJ TAKŻE: Krystyna Janda pragnęła dla córki innej przyszłości. "Bardzo się martwiła", wspomina Maria Seweryn

Swego czasu była też gościem w Dzień Dobry TVN. Wówczas opowiedziała o swojej edukacji, której poświęca większość wolnego czasu. Maria Błaszczyk chciałaby zostać w przyszłości specjalistką do spraw mediów społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Socha zabrała dzieci na wyjątkowe wydarzenie. To ich wielki debiut na czerwonym dywanie

"Obecnie jestem na drugim roku filologii angielskiej. Zawsze lubiłam język angielski, więc poszłam tą drogą. Później chciałabym skończyć studia podyplomowe na kierunku digital media i zajmować się marketingiem w social mediach. Nie chcę być instagramową influencerką, bardziej kręci mnie ta techniczna strona, czyli prowadzenie social mediów innych osób" — tłumaczyła 23-latka.

Ewa Gawryluk, Maria Błaszczyk, Waldemar Błaszczyk

Ewa Gawryluk z córką Marią, Maria Błaszczyk, Waldemar Błaszczyk
Fot. East News

Ewa Gawryluk z córką Marią w programie Magdy Gessler

Na uwagę zasługuje również relacja Marii z mamą, Ewą Gawryluk. Córka aktorki jest bardzo dumna z tego, w jakiej rodzinie się wychowała. Od dziecka wiele czasu spędzała z rodzicami, a rozwód ani trochę nie wpłynął na więź, jaką udało im się zbudować przez tyle lat. "Ja z mamą się bardzo przyjaźnię, możemy o wszystkim rozmawiać, często razem wychodzimy na kawę, do kina itd. Jest jedną z najbliższych mi osób" — mówiła w rozmowie z Co Za Tydzień.

O Marii Błaszczyk znów zrobiło się głośno za sprawą programu TVN. "Restauracja z gwiazdami" prowadzona przez Magdę Gessler to najnowszy program stacji, w którym razem z gwiazdami przygotowuje dania świąteczno-wigilijne. 23-latka wystąpiła w nim u boku mamy. Ewa Gawryluk zabrała córkę do studia TVN z misją odtworzenia barszczu grzybowego, który w przeszłości robił ojciec aktorki!

TYLKO W VIVIE: Aleksandra Popławska o świętach: "Zawsze staram się zaprosić na nie kogoś, kto jest samotny, żeby pusty talerz na stole nie był tylko „teorią”

Fani wprost rozpływają się nad wspólnymi zdjęciami pań. Obie prezentują się absolutnie przepięknie i olśniewają urodą! Zobaczcie sami...  

Maria Błaszczyk, Ewa Gawryluk, 29.11.2023

Fot. Niemiec / AKPA

Fot. Niemiec / AKPA
Fot. Niemiec / AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.