Anna Potaczek, zdjęcia z planu serialu W 11, 18 listopada 2007
Fot. Lukasz Gagulski / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Po latach wraca do telewizji. Tak dziś wygląda Anna Potaczek, gwiazda serialu „W11 - Wydział Śledczy”

Co słychać u ulubienicy widzów?

Olga Figaszewska 24 sierpnia 2023 14:15
Anna Potaczek, zdjęcia z planu serialu W 11, 18 listopada 2007
Fot. Lukasz Gagulski / Forum

Anna Potaczek była jedną z gwiazd uwielbianego przez widzów serialu W 11 - Wydział Śledczy. Teraz pojawi się w Detektywach. Po 11 latach paradokument powróci na szklany ekran. Jak dziś wygląda Anna Potaczek? Czym zajmowała się przez ostatnie lata?

Anna Potaczek wraca na szklany ekran w serialu Detektywi

Po 11 latach stacja TVN podjęła decyzję o przywróceniu serialu „Detektywi”. Format był emitowany w latach 2005-2012. Na szklanym ekranie znów zobaczymy policjantów – Annę Potaczek i Macieja Dębosza, których widzowie doskonale pamiętają z bliźniaczej produkcji „W11 - Wydział Śledczy”. Sukces paradokumentów polegał na tym, że fani mogli śledzić na ekranie pracę podziwiać prawdziwych specjalistów.

„Kilkanaście lat temu rozpoczęła się moja przygoda z serialem „W11 - Wydział Śledczy”, która trwała prawie 10 lat. Nie sądziłam, że jako dojrzała kobieta, wrócę jeszcze na plan zdjęciowy. Ucieszyła mnie ta propozycja, zwłaszcza że znów zagram u boku dawnego partnera serialowego, Maćka Dębosza, a prywatnie serdecznego kolegi. Myślę, że nasza wiedza oraz bogate doświadczenie policyjne znajdą odzwierciedlenie w nowej odsłonie formatu”, zwierzała się ulubienica widzów w rozmowie z Wirtualnymi Mediami. „Takie spotkanie po latach z ekipą i twórcami było dla mnie wielkim przeżyciem. Kiedy teraz rozpoczynam kolejny dzień zdjęciowy, czuję się, jakbym wrócił do domu po latach długiej nieobecności”, dodawał jej kolega.

Czytaj też: Była gwiazdą serialu W11. Jak dziś wygląda życie Anny Palki?  

Anna Potaczek, Maciej Dębosz, plan serialu W 11 Wydział Śledczy. 7 sierpnia 2008:

Anna Potaczek, Maciej Dębosz, plan serialu W 11 Wydział Śledczy. 7 sierpnia 2008
Fot. Niemiec/AKPA

 

Maciej Dębosz, Anna Potaczek, Jesienna ramówka TVN, sierpień 2023:

Maciej Dębosz, Anna Potaczek, Jesienna ramówka TVN, sierpień 2023
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Potaczek wraz z Maciejem Dęboszem pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN. Na czerwonym dywanie zachwyciła w różowym komplecie, butach w tym samym kolorze i białym T-shircie. Stylizację dopełniła delikatną biżuterią. Anna Potaczek wyglądała fantastycznie! 

Niedawno w rozmowie z Dzień Dobry TVN funkcjonariusze opowiadali o powrocie na ekrany i pracy w Detektywach. „Teraz pracujemy innymi metodami, są inne formy. Tutaj pracujemy nieoficjalnie i dyskretnie, na granicy legalności. Detektyw ma być dyskretny, elastyczny i pomysłowy. W policji to wyglądało inaczej, było pełno papierów, które trzeba było wypełnić, a tutaj nie zajmujemy się papierami, zajmujemy się głównie obserwacją, zbieraniem informacji i rozmową z ludźmi. Układamy to potem w całokształt, są to informacje, które przekazujemy potem klientowi”, zwierzała się Anna Potaczek. 

Anna Potaczek – jak rozpoczęła się jej przygoda z telewizją?

Przygodę z telewizją rozpoczęła od serialu W11 - Wydział Śledczy. Anna Potaczek była wtedy już doświadczoną policjantką. Przez 17 lat kierowała wydziałem operacyjno-dochodzeniowym. Angaż do produkcji był dla niej zaskoczeniem i tak naprawdę, zdarzył się przez przypadek. „10 lat temu do komendy przyszedł telegram, że TVN chce realizować program o policjantach i zaprasza na spotkanie. Nie było tam mowy o żadnym castingu. Komendant wysłał na to spotkanie jedną z policjantek. Pracowała od niedawna, więc pojechałam, aby ją zawieźć, wesprzeć”, zwierzała się w jednym z wywiadów. Nieoczekiwanie Anna Potaczek otrzymała  propozycję współpracy. Zyskała ogromną sympatię widzów.

Policjantka po 22 latach służby przeszła na emeryturę. Następnie zaangażowała się w działalność samorządu gminy Babice. „. Praca w samorządzie zaczyna mnie wciągać. Wdrażam się w problemy ludzi i staram się pomagać je rozwiązywać”, opowiadała w wywiadzie dla Gazety Krakowskiej.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. Wspólnie z mężem doczekała się trzech synów; Grzegorza, Pawła oraz Krzysztofa.

Nowe odcinki Detektywów wrócą na antenę już 4 września.

Czytaj też: Policjantka Joanna Czechowska była gwiazdą serialu W-11. Co dziś robi?

TAGI #TVN #policja #serial

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.