KULTURA

Zbrodnia, demony przeszłości i mroczne tajemnice. Nowy serial TVN Pułapka już jesienią! 

Czy popularnością przebije „Diagnozę”?

Gabriela Czernecka 10 sierpnia 2018 19:20

Nowy serial TVN Pułapka już wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Wszystko za sprawą genialnego urywku zwiastunu, który od kilku tygodni mieliśmy okazję podziwiać ma łamach stacji. Mroczne tajemnice, zbrodnie i demony przeszłości... Tym razem produkcja pokusiła się o stworzenie serialu obyczajowo-kryminalnego! W roli głównej zobaczymy m.in. Agatę Kuleszę. Szykuje się prawdziwy hit tej jesieni?

Serial TVN Pułapka: o czym?

O czym jest serial Pułapka? Historia Olgi Sawickiej (w tej roli Agata Kulsza) sprawi, że nie odejdziecie od telewizorów. Pułapka to opowieść o kobiecie, która zmaga się z trudną przeszłością i próbuje sobie poradzić po śmierci męża. Wdowa, by oderwać myśli od ciężkich przeżyć pisze powieść kryminalną. Nieustannie zmaga się jednka z demonami przeszłości. 

Szukając inspiracji do kolejnej książki trafia na reportaż telewizyjny o Zuzi, nastoletniej dziewczynie, podopiecznej domu dziecka... Zaintrygowana tym tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę. Uwagę głównej bohaterki zwraca Ewa (Marianna Kowalewska w tej roli) - prześladowana przez rówieśnice nastolatka, która nie zna swojej przeszłości. 

„By dowiedzieć się czegoś więcej o intrygującej nastolatce, Olga prosi o pomoc zaprzyjaźnioną policjantkę - Justynę (Joanna Kulig). To uruchamia prawdziwą lawinę wypadków. Sawicka trafia w sam środek zagadki kryminalnej, która okazuje się równie skomplikowana jak te, które opisywała w swych książkach”, podaje TVN24. Niepostrzeżenie Olga Sawicka zostaje wciągnięta w niebezpieczną pułapkę, intrygę z przeszłości. Szybko przekona się, że dom dziecka skrywa wiele mrocznych tajemnic... 

TVN Pułapka: obsada

Serial Pułapka to jednak nie tylko wciągająca fabuła, ale także wielowymiarowe postaci, które skrywają swoje sekrety. Na drodze do odkrycia prawdy czeka przed każdym z nich stawienie czoło słabościom i lękom. Czy uda im się pokonać demony przeszłości?

W roli głównej (Olgi Sawickiej) zobaczymy Agatę Kuleszę, a obok niej naprawdę wybitne postaci: Joannę Kulig, Leszka Lichotę, Krzysztofa Pieczyńskiego, Kingę Preis, Mariannę Kowalewską oraz Mateusza Więcławka. Odcinki reżyseruje Łukasz Palkowski. Serial będzie składał się z sześciu odcinków, emitowanych w niedziele o godzinie 21.30 w TVN. Pierwszy odcinek już 9 września 2018 roku. Czy swoją popularnością przebije uwielbianą już Diagnozę? My już nie możemy się doczekać!  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.