KULTURA

Zbrodnia, demony przeszłości i mroczne tajemnice. Nowy serial TVN Pułapka już jesienią! 

Czy popularnością przebije „Diagnozę”?

Gabriela Czernecka 10 sierpnia 2018 19:20

Nowy serial TVN Pułapka już wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Wszystko za sprawą genialnego urywku zwiastunu, który od kilku tygodni mieliśmy okazję podziwiać ma łamach stacji. Mroczne tajemnice, zbrodnie i demony przeszłości... Tym razem produkcja pokusiła się o stworzenie serialu obyczajowo-kryminalnego! W roli głównej zobaczymy m.in. Agatę Kuleszę. Szykuje się prawdziwy hit tej jesieni?

Serial TVN Pułapka: o czym?

O czym jest serial Pułapka? Historia Olgi Sawickiej (w tej roli Agata Kulsza) sprawi, że nie odejdziecie od telewizorów. Pułapka to opowieść o kobiecie, która zmaga się z trudną przeszłością i próbuje sobie poradzić po śmierci męża. Wdowa, by oderwać myśli od ciężkich przeżyć pisze powieść kryminalną. Nieustannie zmaga się jednka z demonami przeszłości. 

Szukając inspiracji do kolejnej książki trafia na reportaż telewizyjny o Zuzi, nastoletniej dziewczynie, podopiecznej domu dziecka... Zaintrygowana tym tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę. Uwagę głównej bohaterki zwraca Ewa (Marianna Kowalewska w tej roli) - prześladowana przez rówieśnice nastolatka, która nie zna swojej przeszłości. 

„By dowiedzieć się czegoś więcej o intrygującej nastolatce, Olga prosi o pomoc zaprzyjaźnioną policjantkę - Justynę (Joanna Kulig). To uruchamia prawdziwą lawinę wypadków. Sawicka trafia w sam środek zagadki kryminalnej, która okazuje się równie skomplikowana jak te, które opisywała w swych książkach”, podaje TVN24. Niepostrzeżenie Olga Sawicka zostaje wciągnięta w niebezpieczną pułapkę, intrygę z przeszłości. Szybko przekona się, że dom dziecka skrywa wiele mrocznych tajemnic... 

TVN Pułapka: obsada

Serial Pułapka to jednak nie tylko wciągająca fabuła, ale także wielowymiarowe postaci, które skrywają swoje sekrety. Na drodze do odkrycia prawdy czeka przed każdym z nich stawienie czoło słabościom i lękom. Czy uda im się pokonać demony przeszłości?

W roli głównej (Olgi Sawickiej) zobaczymy Agatę Kuleszę, a obok niej naprawdę wybitne postaci: Joannę Kulig, Leszka Lichotę, Krzysztofa Pieczyńskiego, Kingę Preis, Mariannę Kowalewską oraz Mateusza Więcławka. Odcinki reżyseruje Łukasz Palkowski. Serial będzie składał się z sześciu odcinków, emitowanych w niedziele o godzinie 21.30 w TVN. Pierwszy odcinek już 9 września 2018 roku. Czy swoją popularnością przebije uwielbianą już Diagnozę? My już nie możemy się doczekać!  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.