Festiwale 2019

Festiwale

Festiwale 2019

Jessica i Oscar na mn
Fot. Photo by Dominique Charriau/WireImage
VIVA! Tylko u nas

To już światowy viral: Oscar Isaac zmysłowo patrzy na Jessicę Chastain w Wenecji. Czy aktorzy są parą?

„Tego się nie zagrać”, twierdzą fani hollywoodzkich gwiazd

Redakcja VIVA! 8 września 2021 19:28
Jessica i Oscar na mn
Fot. Photo by Dominique Charriau/WireImage

Jessica Chastain i Oscar Isaac zaszokowali nie tylko filmowy świat podczas włoskiego święta kina. Chastain i Isaac przebywają obecnie na Festiwalu Filmowym w Wenecji, gdzie promują swój najnowszy wspólny serial Sceny z życia małżeńskiego. Para, jak to gwiazdy poszczególnych produkcji mają w zwyczaju, pokazała się na czerwonym dywanie przed oficjalną premierą produkcji. Ich pojawienie się narobiła jednak niemałego zamieszania. A wszystko przez sposób, w jaki Isaac patrzył i jak reagował na swoją serialową partnerkę. Media branżowe już zaczęły spekulować, że para hollywoodzkich gwiazdorów ma płomienny romans. Czy jednak obnosiłaby się z nim aż tak otwarcie? I to jeszcze na jednym z najważniejszych czerwonych dywanów świata? 

Zobacz też: Nie tylko Penelope Cruz! Kto jeszcze pojawił się na Festiwalu Filmowym w Wenecji?

Jessica Chastain i Oscar Isaac romantycznie na czerwonym dywanie w Wenecji

Jessica Chastain i Oscar Isaac są gośćmi odbywającego się właśnie 78. Festiwalu Filmowego w Wenecji, gdzie promują nowy serial HBO Sceny z życia małżeńskiego. Serial ten to telewizyjna adaptacja filmu Ingmara Bergmana o rozpadającym się małżeństwie. Chastain i Isaac grają w produkcji dwie główne role. Nic dziwnego, że producenci nie mogli wyobrazić sobie premiery swojego dzieła bez ich udziału. Zdaje się jednak, że o serialu będzie głośniej niż się można było spodziewać. A wszystko za sprawą tego, w jaki sposób Oscar Isaac… patrzył na swoją serialową partnerkę na weneckim czerwonym dywanie.

Aktor nie tylko spoglądał na Jessicę w niezwykle wyzywający sposób, lecz w pewnym momencie zaczął nawet… pieści jej ramię. Całą tę sekwencję zdarzeń zarejestrowali akredytowani na festiwalu fotografowie i operatorzy kamer, a film z tego momentu już stał się światowym viralem! Nagrany w trybie slow motion filmik, na którym Oscar Isaac zmysłowo spogląda na Jessicę Chastain, a następnie całuje jej ramię, w niecałą dobę zdążył podbić internet i stać się jednym z najczęściej „podawanych” treści na social mediach. Tylko w 24 godziny obejrzało go ponad 10  milionów internautów!

Jessica i Oscar na 3
Fot. Photo by Elisabetta A. Villa/Getty Images

Choćby właśnie przez to wszyscy plotkują dziś o tym, czy para ma ze sobą romans. Prawda jest taka, że trudno nie dostrzec między nimi chemii. Z drugiej strony, całe zajście miało miejsce na czerwonym dywanie, co oznacza, że aktorzy sami mogli celowo sprowokować taką falę plotek i domysłów.

Czy Jessica Chastain i Oscar Isaac są parą?

Jessica i Oscar na 2
Fot. Photo by Elisabetta A. Villa/Getty Images

Czy zatem Jessica Chastain i Oscar Isaac są parą? Na dobrą sprawę jest to mało prawdopodobne. W końcu oboje pozostają w związkach małżeńskich, w których im się wiedzie. Oscar Isaac od 2017 roku jest mężem Elviry Lind, która także pracuje przy produkcji filmów. Para doczekała się dwójki dzieci. Co więcej, Elvira była na premierze serialu Sceny z życia małżeńskiego i nie interweniowała.

Podobnie sytuacja wygląda u Jessiki, która także wyszła za mąż w 2017 roku. Jej wybrankiem został wówczas Gian Luca Passi de Preposulo, przedsiębiorca z branży mody. Ta para również ma dwójkę dzieci.

Skąd zatem taki wybuch namiętności między Jessiką i Oscarem na czerwonym dywanie? Wszystko wskazuje na to, że para postanowiła pójść za przykładem Lady Gagi i Bradleya Coopera (patrz: promocja filmu Narodziny gwiazdy) i swoją produkcję również promować, sugerując, że między nimi jest coś więcej niż tylko zawodowa sympatia i przyjaźń. Zdaje się, że nieźli z nich aktorzy! Daliście się nabrać na ich czułe gesty? 

Jessica i Oscar na 1
Fot. Photo by Stefania D'Alessandro/Getty Images

Wideo

Krystyna Janda o święcie kina: „Cannes? Ja tu przyjeżdżam do pracy!”

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…