Festiwale 2019

Festiwale

Festiwale 2019

Anja Rubik, 74. festiwal w Cannes, 10.07.2021 rok
Fot. Mike Marsland/WireImage, Lionel Hahn/Getty Images
CANNES 2021

Oto spektakularne kreacje Anji Rubik z festiwalu w Cannes

Klasyczna czerń i piękne dodatki... Trudno było oderwać od niej wzrok!

Konrad Szczęsny 11 lipca 2021 10:59
Anja Rubik, 74. festiwal w Cannes, 10.07.2021 rok
Fot. Mike Marsland/WireImage, Lionel Hahn/Getty Images

Trwa 74. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Na czerwonym dywanie we Francji pojawiły się największe gwiazdy kina i show-biznesu. Wśród nich Anja Rubik, która postawiła na klasyczne, piękne czarne kreacje. Polka zachwyciła zebranych fotoreporterów oraz dziennikarzy!

Anja Rubik w Cannes - stylizacja odsłaniająca ciało

Po raz pierwszy Anja Rubik brylowała na czerwonym dywanie na festiwalu w Cannes w piątek 9. lipca. Wówczas pojawiła się na premierze filmu „Benedetta” w reżyserii Paula Verhoevena. I trudno było oderwać od niej wzrok!

Modelka postawiła na odważną, czarną stylizację z wycięciem na biodrach. Elegencka suknia na jedno ramię, projektu jej serdecznego przyjaciela Anthony'ego Vacarello dla francuskiego domu mody Saint Laurent, jest naprawdę spektakularna, nietuzinkowa, finezyjna i odważna. Dzięki temu Polka mogła zaprezentować swoją perfekcyjną sylwetkę oraz długie nogi. Do tej sukni Anja Rubik dobrała sandały na wysokim obcasie oraz biżuterię marki Boucheran: naszyjniki oplatające szyję i srebrną bransoletkę.

Stylizacja modelki była szeroko komentowana w mediach.

Czytaj także: Jodie Foster i Alexandra Hedison zachwycają na festiwalu w Cannes. Kim jest żona znanej aktorki?

Anja Rubik, 74. festiwal w Cannes, 09.07.2021 rok
Fot. Lionel Hahn/Getty Images

Anja Rubik, 74. festiwal w Cannes, piątek, 09.07.2021 rok

Anja Rubik w Cannes: czarna, klasyczna stylizacja

Po raz drugi Anja Rubik pojawiła się na czerwonym dywanie w sobotę 10. lipca 2021 roku. Wówczas wzięła udział w premierze obrazu „De son vivant (Peaceful)”. Film został wyreżyserowany przez Emmanuelle Bercot.

I tym razem modelka postawiła na klasyczną czerń. Długa do ziemi suknia z odsłoniętymi ramionami została zaprojektowana przez dom mody Yves Saint Laurent. Uwagę zwracał piękny dodatek: naszyjnik marki Boucheron. Polka postawiła na charakterystyczny dla siebie makijaż, w którym główną rolę odgrywały podkreślone ciemną szminką usta. 

Zdjęcia możesz zobaczyć poniżej. Internauci nie szczędzą Anji Rubik ciepłych słów i podkreślają, że zadała szyku. Mają rację?  

Czytaj także: Anja Rubik: „Czy chcę założyć rodzinę, czy chcę mieć dziecko, bo zegar biologiczny tyka?”

Anja Rubik, 74. festiwal w Cannes, 10.07.2021 rok
Fot. Mike Marsland/WireImage

Anja Rubik, 74. festiwal w Cannes, 10.07.2021 rok
Fot. Lionel Hahn/Getty Images

Anja Rubik, 74. festiwal w Cannes, 10.07.2021 rok 

Wideo

Krystyna Janda o święcie kina: „Cannes? Ja tu przyjeżdżam do pracy!”

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.