Festiwale 2019

Festiwale

Festiwale 2019

Anja Rubik, 74. festiwal w Cannes, 10.07.2021 rok
Fot. Mike Marsland/WireImage, Lionel Hahn/Getty Images
CANNES 2021

Anja Rubik zachwyciła w spektakularnych kreacjach na festiwalu w Cannes

Klasyczna czerń i piękne dodatki... Trudno oderwać od niej wzrok!

Konrad Szczęsny 11 lipca 2021 10:59
Anja Rubik, 74. festiwal w Cannes, 10.07.2021 rok
Fot. Mike Marsland/WireImage, Lionel Hahn/Getty Images

Trwa 74. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Na czerwonym dywanie we Francji pojawiły się największe gwiazdy kina i show-biznesu. Wśród nich Anja Rubik, która postawiła na klasyczne, piękne czarne kreacje. Polka zachwyciła zebranych fotoreporterów oraz dziennikarzy!

Anja Rubik w Cannes - stylizacja odsłaniająca ciało

Po raz pierwszy Anja Rubik brylowała na czerwonym dywanie na festiwalu w Cannes w piątek 9. lipca. Wówczas pojawiła się na premierze filmu „Benedetta” w reżyserii Paula Verhoevena. I trudno było oderwać od niej wzrok!

Modelka postawiła na odważną, czarną stylizację z wycięciem na biodrach. Elegencka suknia na jedno ramię, projektu jej serdecznego przyjaciela Anthony'ego Vacarello dla francuskiego domu mody Saint Laurent, jest naprawdę spektakularna, nietuzinkowa, finezyjna i odważna. Dzięki temu Polka mogła zaprezentować swoją perfekcyjną sylwetkę oraz długie nogi. Do tej sukni Anja Rubik dobrała sandały na wysokim obcasie oraz biżuterię marki Boucheran: naszyjniki oplatające szyję i srebrną bransoletkę.

Stylizacja modelki była szeroko komentowana w mediach.

Czytaj także: Jodie Foster i Alexandra Hedison zachwycają na festiwalu w Cannes. Kim jest żona znanej aktorki?

Anja Rubik, 74. festiwal w Cannes, 09.07.2021 rok
Fot. Lionel Hahn/Getty Images

Anja Rubik, 74. festiwal w Cannes, piątek, 09.07.2021 rok

Anja Rubik w Cannes: czarna, klasyczna stylizacja

Po raz drugi Anja Rubik pojawiła się na czerwonym dywanie w sobotę 10. lipca 2021 roku. Wówczas wzięła udział w premierze obrazu „De son vivant (Peaceful)”. Film został wyreżyserowany przez Emmanuelle Bercot.

I tym razem modelka postawiła na klasyczną czerń. Długa do ziemi suknia z odsłoniętymi ramionami została zaprojektowana przez dom mody Yves Saint Laurent. Uwagę zwracał piękny dodatek: naszyjnik marki Boucheron. Polka postawiła na charakterystyczny dla siebie makijaż, w którym główną rolę odgrywały podkreślone ciemną szminką usta. 

Zdjęcia możesz zobaczyć poniżej. Internauci nie szczędzą Anji Rubik ciepłych słów i podkreślają, że zadała szyku. Mają rację?  

Czytaj także: Anja Rubik: „Czy chcę założyć rodzinę, czy chcę mieć dziecko, bo zegar biologiczny tyka?”

Anja Rubik, 74. festiwal w Cannes, 10.07.2021 rok
Fot. Mike Marsland/WireImage

Anja Rubik, 74. festiwal w Cannes, 10.07.2021 rok
Fot. Lionel Hahn/Getty Images

Anja Rubik, 74. festiwal w Cannes, 10.07.2021 rok 

Wideo

Krystyna Janda o święcie kina: „Cannes? Ja tu przyjeżdżam do pracy!”

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.