Festiwale 2019

Festiwale

Festiwale 2019

CANNES 2019

Zjawiskowa Weronika Rosati zachwyciła na czerwonym dywanie w Cannes!

Stylizacja aktorki była odważna i świetnie podkreśliła jej atuty

Konrad Szczęsny 25 maja 2019 16:44

Już dzisiaj dobiegnie końca 72. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes. Poznamy tym samym laureata m.in. prestiżowej Złotej Palmy oraz Grand Prix festiwalu czy ulubieńca jurorów. Wśród gwiazd, które mogliśmy w trakcie wydarzenia podziwiać na czerwonym dywanie, nie zabrakło także tych z Polski. Poza m.in. Grażyną Torbicką i Anją Rubik była to również... Weronika Rosati, która w piątek przed Grand Theatre Lumiere pojawiła się przy okazji premiery Rambo V.

Weronika Rosati na czerwonym dywanie w Cannes

Na tę okazję Polka wybrała delikatną, jasną, sięgającą do ziemi kobiecą sukienkę, wyszywaną florystycznymi wzorami, której dziewczęcego uroku dodały falbanki. Dobrała do niej srebrne bransoletki w stylu boho oraz wysokie złote sandałki na obcasie, doskonale dopasowane do biżuterii. Uwagę zwracał także głęboki dekolt i pasek w talii, za sprawą których wyeksponowane zostały atuty figury Weroniki Rosati

Ten modowy wybór doskonale wpisał się w trendy, które obecne są od jakiegoś czasu na czerwonych dywanach, także na festiwalu filmowym w Cannes. Jest jednocześnie spójny z wizerunkiem aktorki, która dała się poznać jako miłośniczka delikatnych stylizacji, podkreślających jej kobiece kształty.

Jak oceniasz modowy wybór Weroniki Rosati? Zdjęcia z czerwonego dywanu możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Krystyna Janda o święcie kina: „Cannes? Ja tu przyjeżdżam do pracy!”

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.