Festiwale 2019

Festiwale

Festiwale 2019

CANNES 2019

Zjawiskowa Weronika Rosati zachwyciła na czerwonym dywanie w Cannes!

Stylizacja aktorki była odważna i świetnie podkreśliła jej atuty

Konrad Szczęsny 25 maja 2019 16:44

Już dzisiaj dobiegnie końca 72. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes. Poznamy tym samym laureata m.in. prestiżowej Złotej Palmy oraz Grand Prix festiwalu czy ulubieńca jurorów. Wśród gwiazd, które mogliśmy w trakcie wydarzenia podziwiać na czerwonym dywanie, nie zabrakło także tych z Polski. Poza m.in. Grażyną Torbicką i Anją Rubik była to również... Weronika Rosati, która w piątek przed Grand Theatre Lumiere pojawiła się przy okazji premiery Rambo V.

Weronika Rosati na czerwonym dywanie w Cannes

Na tę okazję Polka wybrała delikatną, jasną, sięgającą do ziemi kobiecą sukienkę, wyszywaną florystycznymi wzorami, której dziewczęcego uroku dodały falbanki. Dobrała do niej srebrne bransoletki w stylu boho oraz wysokie złote sandałki na obcasie, doskonale dopasowane do biżuterii. Uwagę zwracał także głęboki dekolt i pasek w talii, za sprawą których wyeksponowane zostały atuty figury Weroniki Rosati

Ten modowy wybór doskonale wpisał się w trendy, które obecne są od jakiegoś czasu na czerwonych dywanach, także na festiwalu filmowym w Cannes. Jest jednocześnie spójny z wizerunkiem aktorki, która dała się poznać jako miłośniczka delikatnych stylizacji, podkreślających jej kobiece kształty.

Jak oceniasz modowy wybór Weroniki Rosati? Zdjęcia z czerwonego dywanu możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Krystyna Janda o święcie kina: „Cannes? Ja tu przyjeżdżam do pracy!”

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.