Festiwale 2019

Festiwale

Festiwale 2019

Stylizacja aktorki była odważna i świetnie podkreśliła jej atuty

Konrad Szczęsny 25 maja 2019 16:44

Już dzisiaj dobiegnie końca 72. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes. Poznamy tym samym laureata m.in. prestiżowej Złotej Palmy oraz Grand Prix festiwalu czy ulubieńca jurorów. Wśród gwiazd, które mogliśmy w trakcie wydarzenia podziwiać na czerwonym dywanie, nie zabrakło także tych z Polski. Poza m.in. Grażyną Torbicką i Anją Rubik była to również... Weronika Rosati, która w piątek przed Grand Theatre Lumiere pojawiła się przy okazji premiery Rambo V.

Weronika Rosati na czerwonym dywanie w Cannes

Na tę okazję Polka wybrała delikatną, jasną, sięgającą do ziemi kobiecą sukienkę, wyszywaną florystycznymi wzorami, której dziewczęcego uroku dodały falbanki. Dobrała do niej srebrne bransoletki w stylu boho oraz wysokie złote sandałki na obcasie, doskonale dopasowane do biżuterii. Uwagę zwracał także głęboki dekolt i pasek w talii, za sprawą których wyeksponowane zostały atuty figury Weroniki Rosati

Ten modowy wybór doskonale wpisał się w trendy, które obecne są od jakiegoś czasu na czerwonych dywanach, także na festiwalu filmowym w Cannes. Jest jednocześnie spójny z wizerunkiem aktorki, która dała się poznać jako miłośniczka delikatnych stylizacji, podkreślających jej kobiece kształty.

Jak oceniasz modowy wybór Weroniki Rosati? Zdjęcia z czerwonego dywanu możesz zobaczyć w galerii  

1/4
Weronika Rosati na festiwalu w Cannes 2019
Copyright @Radoslaw NAWROCKI / FORUM
1/4

Weronika Rosati przed Grand Theatre Lumiere w Cannes przed premierą Rambo V

2/4
Weronika Rosati na festiwalu w Cannes 2019
Copyright @Radoslaw NAWROCKI / FORUM
2/4

Weronika Rosati na tę okazję wybrała delikatną, kobiecą sukienkę, sięgającą ziemi.

3/4
Weronika Rosati na festiwalu w Cannes 2019
Copyright @Radoslaw NAWROCKI / FORUM
3/4

Aktorka dobrała do niej biżuterię, która świetnie współgrała z wysokimi złotymi sandałkami na obcasach, które założyła na tę okazję.

4/4
Weronika Rosati na festiwalu w Cannes 2019
Copyright @Radoslaw NAWROCKI / FORUM
4/4

Weronika Rosati na festiwalu filmowym w Cannes prezentowała się zjawiskowo! Jak podoba Ci się jej stylizacja?

Wideo

Krystyna Janda o święcie kina: „Cannes? Ja tu przyjeżdżam do pracy!”

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.