Festiwale 2019

Festiwale

Festiwale 2019

Te looki wzbudzają skrajne emocje...

Sabina Zięba 18 lutego 2019 13:30

W sobotę 16 lutego do historii przeszła 69. edycja festiwalu filmowego w Berlinie. Podczas oficjalnego zamknięcia nagrodzono najlepszą produkcję, którą okazał się wyreżyserowany przez Nadava Lapida film „Synonymes”, opowiadający historię Izraelczyka, który po przyjeździe do Paryża rozpoczyna nowe życie. Wyróżniono również „By the Grace of God” czy „Ich war zuhause, aber”. Niestety porażkę odniosła Agnieszka Holland i nie otrzymała Srebrnego Niedźwiedzia za „Obywatela Jonesa”.

Oczywiście na czerwonym dywanie zjawiło się wiele twórców filmowych z całego świata. Uwagę fotoreporterów skradła przewodnicząca jury, czyli Juliette Binoche, która wybrała na tę okazję zjawiskową białą suknię Balmain. A jak wyglądały inne gwiazdy? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/7
Copyright @Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News
1/7

Juliette Binoche zachwyciła kreacją Balmain, która pięknie podkreśliła jej figurę.

2/7
Copyright @TOBIAS SCHWARZ/AFP/East News
2/7

Kombinezon projektu Malaiki Raiss miał dosyć oryginalny krój, lecz sprawił, że Aylin Tezel wyglądała pięknie!

3/7
Copyright @TOBIAS SCHWARZ/AFP/East News
3/7

Wydaje się, że stylizacja Ainy Laberenz nie została przemyślana. Po oczach bije logo Miu Miu, lecz dobra marka to nie wszystko. Koszulka polo założona na delikatną, dziewczęcą kreację w połączeniu z ciężkimi botkami to fatalny wybór.

4/7
Copyright @TOBIAS SCHWARZ/AFP/East News
4/7

Maren Eggert potraktowała płaszcz jako sukienkę. 

5/7
Copyright @TOBIAS SCHWARZ/AFP/East News
5/7

Pegah Ferydoni bez wątpienia była najbarwniejszą osobą na czerwonym dywanie. Garnitur na taką okazję to świetny wybór, jednak nadrukowane na nim wzory wydają się dosyć infantylne.

6/7
Copyright @TOBIAS SCHWARZ/AFP/East News
6/7

Ewidentnie w zestawie Katji Eichinger coś poszło nie tak. Iście balowy dół w połączeniu z zabudowaną górą oraz butami z odkrytym noskiem to bardzo niekonsekwentna kombinacja.

7/7
Copyright @Getty Images
7/7

Członkini jury, Sandra Hueller, słusznie odważyła się na żółtą kreację! Print w drobne kwiatowe wzory sprawił, że całość stała się niezwykle dziewczęca.

Wideo

Krystyna Janda o święcie kina: „Cannes? Ja tu przyjeżdżam do pracy!”

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.