WSPOMNIENIE

King, Rossi, Kelly, Watt... Tych zagranicznych artystów pożegnaliśmy w mijającym roku 

Muzycy, sportowcy, aktorzy...

Gabriela Czernecka 1 listopada 2021 08:45

W te dni pogrążamy się w zadumie i wspominamy tych, którzy odeszli. Zarówno bliskich, jak i przyjaciół oraz osoby znane, cenione i lubiane. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zmarły wybitne osobowości ze świata filmu, muzyki, polityki czy sportu. Ich odejście pozostawiło ogromny w sercach fanów oraz przekonanie, że nic już nie będzie takie jak dawniej....

Oni odeszli w 2021 roku 

Już na początku roku świat wstrząsnęła wiadomość o śmierci kapitana Toma Moore, który w wieku stu lat zaledwie kilka tygodni przed śmiercią zbierał miliony funtów dla brytyjskiej służby zdrowia. W marcu prasa donosiła o tragicznej śmierci francuskiego miliardera i polityka Oliviera Dassaulta. Następnie wraz z początkiem kwietnia wiadomość o śmierci księcia Filipa wstrząsnęła fanami brytyjskiej monarchii. Jeszcze w tym samym miesiącu w wieku 45 lat zmarła wokalistka The Kelly Familly, Barby Kelly oraz żona Kirga Douglasa, Anne Douglas, która dożyła 102 lat. 

Zobacz: Krawczyk, Łaniewska, Knapik, Machalica... Ich pożegnaliśmy w mijającym roku

We wrześniu pożegnaliśmy francuskiego aktora, Jeana-Paula Belmondo. Mężczyzna do końca swoich dni cieszył się uznaniem i sympatią fanów, a także miłością kobiet. Odszedł również Willie Garson, aktor znany z serialu Seks w wielkim mieście czy Białe Kołnierzyki.

W powyższym wideo wspominamy wszystkich tych, którzy odeszli w tym roku...  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.