WSPOMNIENIE

King, Rossi, Kelly, Watt... Tych zagranicznych artystów pożegnaliśmy w mijającym roku 

Muzycy, sportowcy, aktorzy...

Gabriela Czernecka 1 listopada 2021 08:45

W te dni pogrążamy się w zadumie i wspominamy tych, którzy odeszli. Zarówno bliskich, jak i przyjaciół oraz osoby znane, cenione i lubiane. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zmarły wybitne osobowości ze świata filmu, muzyki, polityki czy sportu. Ich odejście pozostawiło ogromny w sercach fanów oraz przekonanie, że nic już nie będzie takie jak dawniej....

Oni odeszli w 2021 roku 

Już na początku roku świat wstrząsnęła wiadomość o śmierci kapitana Toma Moore, który w wieku stu lat zaledwie kilka tygodni przed śmiercią zbierał miliony funtów dla brytyjskiej służby zdrowia. W marcu prasa donosiła o tragicznej śmierci francuskiego miliardera i polityka Oliviera Dassaulta. Następnie wraz z początkiem kwietnia wiadomość o śmierci księcia Filipa wstrząsnęła fanami brytyjskiej monarchii. Jeszcze w tym samym miesiącu w wieku 45 lat zmarła wokalistka The Kelly Familly, Barby Kelly oraz żona Kirga Douglasa, Anne Douglas, która dożyła 102 lat. 

Zobacz: Krawczyk, Łaniewska, Knapik, Machalica... Ich pożegnaliśmy w mijającym roku

We wrześniu pożegnaliśmy francuskiego aktora, Jeana-Paula Belmondo. Mężczyzna do końca swoich dni cieszył się uznaniem i sympatią fanów, a także miłością kobiet. Odszedł również Willie Garson, aktor znany z serialu Seks w wielkim mieście czy Białe Kołnierzyki.

W powyższym wideo wspominamy wszystkich tych, którzy odeszli w tym roku...  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.