Eko Prószyński
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Chcesz być eko? Weź udział w konkursie i zmień swoje życie!

Niech zainspiruje cię... książka!

Artykuł sponsorowany 16 marca 2020 13:10
Eko Prószyński
Fot. Adobe Stock

W roku 2020 nie wypada już być eko-ignorantem. Nie musisz jednak montować baterii słonecznej na dachu ani budować wiatraka w ogrodzie. By zatroszczyć się o środowisko wystarczy, że będziesz przestrzegać kilku prostych zasad. W ich wdrażaniu pomoże ci... książka!

Książka Anity Vandyke „Zero waste. Nowa jakość życia w 30 dni”

Czy wiesz, że możesz wyrzucać aż o 80% mniej rzeczy i zredukować wydawaną na zakupy kwotę aż o połowę? To naprawdę proste i możliwe do zrealizowania w zaledwie... 30 dni!

Książka Anity Vandyke Zero waste. Nowa jakość życia w 30 dni to praktyczny poradnik, który uczy jak mniej marnować. Autorka omawia jak dzień do dniu zmieniać swoje nawyki - motywuje do zmian, pomaga planować i podpowiada, jak krok po kroku wprowadzać eco-rozwiązania. Dzięki jej radom dowiesz się, czym zastąpić szkodliwe dla środowiska środki higieny i chemię domową, poznasz tajniki domowej produkcji kosmetyków, a także zrozumiesz, jak ważne jest planowanie zakupów i dlaczego warto gotować z... odpadków!

Kim jest Anita Vandyke, autorka książki Zero waste. Nowa jakość życia w 30 dni?

Anita Vandyke jest inżynierem aeronautyki. Prowadzi niezwykle popularny na Instagramie profil poświęcony życiu zero waste. Obecnie dzieli swój czas między studiami medycznymi w Sydney, a domem w San Francisco. Regularnie pisze o swoich pasjach - minimalizmie, podróżach i życiu przyjaznym dla środowiska naturalnego. Jej książka Zero waste to refleksja nad tym, w jaki sposób można zacząć działać na rzecz środowiska i - podobnie jak ona - przestawić się z maksymalizmu na minimalizm.

KONKURS

Zmień swoje życie na lepsze!

Zadanie konkursowe:

Jak wygląda twoje życie w stylu eco? Zdradź nam swoje sposoby na #zerowaste

Nagrody:

Do wygrania 1 z 10 książek Anity Vandyke Zero waste. Nowa jakość życia w 30 dni.

Zero waste - nagroda
Fot. Mat. prasowe

Powodzenia!

Artykuł powstał z udziałem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

TAGI #książka

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.