joga, gwiazdy 2019
Fot. Instagram/Paltrow
Zdrowie

Te gwiazdy naprawdę kochają jogę!  Tak pięknie wyglądają właśnie dzięki niej?

Julia Wieniawa, Monika Mrozowska kto jeszcze?

Agata Zych 2 października 2021 11:27
joga, gwiazdy 2019
Fot. Instagram/Paltrow

Joga to nie tylko wysiłek fizyczny, to sposób na życie, forma terapii duchowej, medytacji. Dodaje nam siły, energii oraz pozwala zachować smukłą i jędrną sylwetkę. Kochają ją gwiazdy światowego formatu takie jak Madonna, Heidi Klum, Sting, czy Halle Berry. Bardzo aktywnie ćwiczy jogę również Lady Gaga czy Gwyneth Paltrow. Co mówią o jodze, która od kilku lat zyskuje coraz większe rzesze fanek i zwolenniczek?

- Jestem spokojniejsza, bardziej dostrzegam uroki życia a co najważniejsze joga pozwoliła mi wreszcie zrozumieć potrzeby mojego ciała - mówi Heidi Klum w jednym z wywiadów

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Resolution motivation. Fresh #Gsport drop today on @goop (hi @harleypasternak)

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Brytyjski muzyk przypomina, że joga jest nie tylko dla kobiet. Sting od kilku lat uprawia ją systematycznie i jest zachwycony efektami, które przynosi:

- Gdy rano praktykuję jogę, mam potem więcej energii przez cały dzień. Więcej mogę zrobić. Mój umysł jest bardziej spokojny. Korzyści jest więcej niż mógłbym wymyślić. I są one nie tylko fizyczne, ale również psychiczne i nawet zaczynam wierzyć, że również duchowe. To rozwój w moim myśleniu. Im głębiej wejdziesz w jogę, tym bardziej uświadamiasz sobie, tak, że jest to praktyka duchowa.

Jakie polskie gwiazdy ćwiczą jogę?

Na jogę od lat uczęszcza Natalia Kukulska czy Kasia Kowalska. Bardzo aktywnie udziela się na macie również Monika Mrozowska, czy Marta Wierzbicka. Gwiazdy uwielbiają ćwiczyć w małych, intymnych szkołach jogi, ale uprawiają tę aktywność również w domu. Do jednej z takich gwiazd należy Julia Wieniawa. O swojej miłości do jogi od lat mówi również aktorka Julia Pogrebińska. Jej partner John Scott bardzo aktywnie ćwiczy razem z Julią: 

Moda zniknie, tak jak aerobik Jane Fondy. Ludzie potrzebują jogi i nawet jak moda zniknie, joga zostanie. W życiu musi być jakaś forma dyscyplinująca, praktyka, której się trzymasz. Ja sam, kiedy zaczynałem, nie przechodziłem przez drzwi z napisem „duchowość”, tylko przez drzwi z napisem „zdrowie i fitness” - podsumowuje aktorka.

Jak gwiazdy ćwiczą jogę? Zobacz w naszym przeglądzie poniżej.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dobranoc 🌙 #yogapractise #itsgonnabebetter

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Today for the warm-up, I suggest the latest program from my app ▶️ Full Body Mini Band💪🤛, next ▶️ Karate Cardio Military. I love it! ___________________________ PLAN NA DZISIEJSZY TRENING! Pewnie część z Was też woli trenować z rana? Fighterzy🤛 Na rozgrzewkę proponuję najnowszy program z appki @diet_training_by_ann ▶️ Full Body Mini Band💪🤛, następnym ▶️Karate Cardio Military. Uwielbiam.❤️ Jeśli NIE MASZ za dużo wolnego czasu, skorzystaj z tych najkrótszych treningów z aplikacji, choćby 15-18 min! Obiecaj mi, że dziś zrobisz coś tylko dla siebie. Trzymam za słowo!✋ #annalewandowska #workout #diet_training_by_ann #training #karatecardio

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na tarasie, też jogę da się 😁 Wczoraj ćwiczyłam z Karoliną Kałamajską, na @portalyogi Robiłyśmy sattvę, która jest praktyką dobroci i...zrozumienia ( o ironio). Karolina mówi, że pomaga ona odnaleźć spokój, równowagę, a także ... akceptację. Te 20 minut na macie, to nie jest dużo, ale w takim słońcu jak wczoraj, na świeżym powietrzu, to była najprzyjemniejsza joga od kilku dni. Mimo iż ciężko znaleźć „spokój i równowagę” przy kręcących się pod nogami dzieciakach 😂😁🤦‍♀️ , które akurat w ciągu tych 20 minut, potrzebują matki, jak jaskiniowcy ognia 🙈 Dobrego poniedziałku Wam życzę ❤️Pełnego „akceptacji” i spokoju. Ja będę cały dzień „praktykować”, bo dzieciaki mają dzień wolny od szkoły, w związku ze świętowaniem Dnia Edukacji Narodowej 🤦‍♀️😁😂 #joga #joganatarasie #portalyogi #joganawsi #joganawszystko #sattva #mama #mamacwiczy #practiceyoga #practicepracticepractice #spokój #rownowaga #akceptacja

Post udostępniony przez Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.