Zobacz najlepsze mgiełki do twarzy i ciała!

Marta Cieplak 16 sierpnia 2020 11:30

Wielu osobom wydaje się, że mgiełka odświeżająca lub taka o działaniu pielęgnacyjnym to kosmetyk, który wcale nie jest nam potrzebny. A jednak w upały potrafi przynieść ulgę i ukojenie w kilka sekund! Do wyboru są wody termalne i komórkowe. Te pierwsze znajdują się głęboko pod powierzchnią ziemi, wypływają na jej powierzchnię przedostając się poprzez kolejne warstwy ziemi i nabierając w tym czasie korzystnych dla zdrowia właściwości. Stosowane na skórę twarzy i ciała nawilżają ją i regenerują. Ale uwaga: po spryskaniu nimi twarzy trzeba ją zawsze delikatnie oczyścić. Z kolei woda komórkowa ma lżejszą konsystencję, ale bogatszy skład niż woda termalna. Jest odpowiednikiem wody, która znajduje się naturalnie w naszej skórze, dlatego wchłania się szybciej i nie wymaga osuszania. Stanowi też barierę przed czynnikami zewnętrznymi. 

Osobną kategorią są mgiełki orzeźwiające o cytrusowych zapachach, często z zawartością chłodzącego mentolu. Wybór jest ogromny, dlatego w galerii znajdziesz te kosmetyki, które sami przetestowaliśmy! 

1/6
mgiełki do ciała
Copyright @materiały prasowe
1/6

Woda termalna w sprayu, LA ROCHE-POSAY, ok. 40 zł.

2/6
mgiełki do ciała
Copyright @materiały prasowe
2/6

Energetyzująca mgiełka do ciała z mentolem, ZIAJA, 7,80 zł.

3/6
mgiełki do ciała
Copyright @materiały prasowe
3/6

Mgiełka o orzeźwiającym zapachu cytrusowej werbeny Eco Receptura, STARA MYDLARNIA, 36 zł.

4/6
mgiełki do ciała
Copyright @materiały prasowe
4/6

Nawilżająca mgiełka do ciała Tropic Vibes, BIELENDA, 7,99 zł.

5/6
mgiełki do ciała
Copyright @materiały prasowe
5/6

Woda komórkowa w sprayu Eau Cellular, INSTITUT ESTHEDERM, ok. 90 zł.

6/6
mgiełki do ciała
Copyright @materiały prasowe
6/6

Odświeżająca mgiełka do ciała i włosów Vervaine, L'OCCITANE EN PROVENCE, 60 zł.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.