Yolanda Hadid, mama Belli i Gigi
Fot. Instagram@yolanda.hadid
Ze świata urody

Mama Belli i Gigi Hadid to prawdziwa piękność! A ma 54 lata!

I wiemy co robi, że tak świetnie wygląda!

Marta Cieplak 26 listopada 2018 10:30
Yolanda Hadid, mama Belli i Gigi
Fot. Instagram@yolanda.hadid

Choć to jej córki są królowymi wybiegów i Instagrama, to jednak wystarczy tylko spojrzeć na Yolandę Hadid by wiedzieć po kim Bella i Gigi odziedziczyły urodę. Yolanda, była modelka (!) ma dziś 54 lata, a mimo to zachwyca sylwetką i piękną skórą. Jak ona to robi?

Sekrety Jolandy Hadid

Francuski portal Vogue.fr poznał jej sekrety. Oto one:

1. Dba o dietę

Yolanda dba o zróżnicowaną dietę: w jej menu jest dużo owoców i warzyw (uprawianych w prywatnym ogrodzie). Dzięki temu wie, że dostarcza organizmowi dużej ilości witamin.

2. Trenuje cztery razy w tygodniu

Yolanda słynie ze swojej idealnej sylwetki. Jak o nią dba? Ćwiczy co najmniej 4 razy w tygodniu, głównie na świeżym powietrzu, co nie jest trudne gdy mieszka się w Kalifornii. Jakie sporty lubi najbardziej? Jogę, jazdę konną, jogging i piesze wycieczki. Jak widać ten rodzaj ruchu bardzo jej służy.

3. Zamiast kawy pije wodę

Każdy dzień mama Gigi i Belli zaczyna od wypicia gorącej wody z cytryną. To świetny sposób na rozruszanie układu trawiennego. I nawilżenie organizmu.

4. Regularnie stosuje post

Aby utrzymać ciało w formie Yolanda raz w miesiącu przeprowadza krótki, zazwyczaj jedno lub dwudniowy post: pije wtedy tylko wodę z cytryną. I ćwiczy jogę dla uspokojenia umysłu.

5. Dba o nawilżenie skóry

Była modelka doskonale wie, że nawilżenie jest kluczem do pięknego wyglądu. Dlatego codziennie rano i wieczorem nakłada na skórę... czyste masło shea!

Ciekawi jesteśmy, które z nawyków przejęły piękne córki Yolandy – Bella i Gigi. Obstawiamy, że przynajmniej dwa z nich:-)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️Back to growing my braids and my emotional/spiritual intelligence with the furry kids.... #FarmLife #HomeSweetHome

Post udostępniony przez YOLANDA (@yolanda.hadid)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.