Które z nich skradną twoje serce?

Marta Cieplak 8 września 2021 17:30

Jak będziemy się malować jesienią 2021? Jeśli chodzi o cerę, to kluczowy będzie dobry podkład, który zakryje ewentualnie niedoskonałości, ale nie pozostawi na skórze efektu maski. Jeśli twoja skora nie wymaga poprawek, makijażyści namawiają wręcz, by pozostawić ją saute! Wtedy ozdobą mogą stać się supermodne tej jesieni piegi – naturalne lub namalowane, a nawet wytatuowane (na stałe lub na chwilę). Jeśli chodzi o modelowanie twarzy to króluje wyrazisty róż, sięgający aż na skronie oraz klasycznie bronzer dający efekt pięknej i wypoczętej skóry! W naszej galerii znajdziesz podsumowanie najważniejszych trendów w makijażu na jesień 2021. Inspiruj się do woli!  

1/4
trendy w makijażu na jesień 2021 podkład
Copyright @imaxtree/free
1/4

Trendy na jesień 2021: perfekcyjna skóra

Jeśli musisz, sięgnij po korektor i podkład, ale najlepiej nie silnie matujący. efekt na skórze ma być maksymalnie naturalny. Kolejny wariant to kem BB, dający efekt nagiej skóry.

2/4
trendy w makijażu na jesień 2021 piegi
Copyright @imaxtree/free
2/4

Trendy na jesień 2021: piegi

Piegi królowały na wybiegach i mamy nadzieję, że pojawią się też na polskich ulicach! Wyczarujesz je kredką do oczu lub powiek, a jeśli masz ochotę, możesz też sięgnąć po specjalistyczne pisaki, a nawet tatuaże jednodniowe!

3/4
trendy w makijażu na jesień 2021 róż
Copyright @imaxtree/free
3/4

Trendy na jesień 2021: róż do policzków

Ma być ciemniejszy i bardziej intensywnie nałożony niż zazwyczaj. Chodzi o efekt, jaki uzyskujemy na twarzy pod długim spacerze na mrozie. W takim wypadku może grać pierwsze skrzypce w makijażu.

4/4
trendy w makijażu na jesień 2021 bronzer
Copyright @imaxtree/free
4/4

Trendy na jesień 2021: bronzer

Wbrew pozorom bronzera nie chowamy jesienią do szuflady! Nadal używamy go do modelowania i do nadawania skórze lekko opalonego koloru - dzięki temu sprawisz wrażenie bardziej wypoczętej!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.