Które z nich skradną twoje serce?

Marta Cieplak 8 września 2021 17:30

Jak będziemy się malować jesienią 2021? Jeśli chodzi o cerę, to kluczowy będzie dobry podkład, który zakryje ewentualnie niedoskonałości, ale nie pozostawi na skórze efektu maski. Jeśli twoja skora nie wymaga poprawek, makijażyści namawiają wręcz, by pozostawić ją saute! Wtedy ozdobą mogą stać się supermodne tej jesieni piegi – naturalne lub namalowane, a nawet wytatuowane (na stałe lub na chwilę). Jeśli chodzi o modelowanie twarzy to króluje wyrazisty róż, sięgający aż na skronie oraz klasycznie bronzer dający efekt pięknej i wypoczętej skóry! W naszej galerii znajdziesz podsumowanie najważniejszych trendów w makijażu na jesień 2021. Inspiruj się do woli!  

1/4
trendy w makijażu na jesień 2021 podkład
Copyright @imaxtree/free
1/4

Trendy na jesień 2021: perfekcyjna skóra

Jeśli musisz, sięgnij po korektor i podkład, ale najlepiej nie silnie matujący. efekt na skórze ma być maksymalnie naturalny. Kolejny wariant to kem BB, dający efekt nagiej skóry.

2/4
trendy w makijażu na jesień 2021 piegi
Copyright @imaxtree/free
2/4

Trendy na jesień 2021: piegi

Piegi królowały na wybiegach i mamy nadzieję, że pojawią się też na polskich ulicach! Wyczarujesz je kredką do oczu lub powiek, a jeśli masz ochotę, możesz też sięgnąć po specjalistyczne pisaki, a nawet tatuaże jednodniowe!

3/4
trendy w makijażu na jesień 2021 róż
Copyright @imaxtree/free
3/4

Trendy na jesień 2021: róż do policzków

Ma być ciemniejszy i bardziej intensywnie nałożony niż zazwyczaj. Chodzi o efekt, jaki uzyskujemy na twarzy pod długim spacerze na mrozie. W takim wypadku może grać pierwsze skrzypce w makijażu.

4/4
trendy w makijażu na jesień 2021 bronzer
Copyright @imaxtree/free
4/4

Trendy na jesień 2021: bronzer

Wbrew pozorom bronzera nie chowamy jesienią do szuflady! Nadal używamy go do modelowania i do nadawania skórze lekko opalonego koloru - dzięki temu sprawisz wrażenie bardziej wypoczętej!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.