manicure na wiosnę 2024
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Trendy manicure na 2024 rok

Tak będziemy malować paznokcie w najbliższych miesiącach

Marta Cieplak 2 stycznia 2024 17:30
manicure na wiosnę 2024
Fot. adobe.stock.com

Choć nowy, 2024 rok dopiero się zaczął, my już wiemy, jak będziemy malować paznokcie wiosną, latem a nawet jesienią 2024. To zasługa pokazów mody i oczywiście Instagrama oraz Pinterestu, które bez wątpienia wskazują nam, które trendy będą najmocniejsze. Dlatego jeśli chcesz wyglądać modnie, koniecznie przeczytaj nasz przewodnik po manicure na cały rok!

Najmodniejszy manicure 2024: kokardki

To dość odważna propozycja, ale już robi furorę wśród gwiazd, więc warto brać ją pod uwagę, chociażby na takie wydarzenia jak bal lub... ślub. Kokardki doczepiane do paznokci wyglądają niezwykle efektownie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @aurea.nailsss

W wersji codziennej kokardki mogą być po prostu malowane.

Najmodniejszy manicure 2024: perły

Drugim niezwykle modnym dodatkiem będą perły. Te doklejane do paznokcie prezentują się naprawdę spektakularnie. Tylko spójrz...

Mogą być duże, klasyczne lub w wersji mini.

Najmodniejszy manicure 2024: graficzny french manicure

W 2024 roku pożegnaj grzeczny, klasyczny french manicure, a zastąp go jego graficzną wersją. Wymaga co prawda trochę wprawy, ale efekt jest powalający.

Najmodniejszy manicure 2024: metaliczne wykończenie

Według Pinterest metaliczny manicure coraz bardziej zyskuje w wyszukiwaniach i wiele wskazuje na to, że błyszczące paznokcie będziemy nosić nie tylko w karnawale, ale przez cały rok.

Najmodniejszy manicure 2024: ciemnoniebieskie paznokcie

Odcienie niebieskiego i granatu królują nie tylko w makijażu, ale i w manicure wiosną 2024. Są niezwykle efektowne i przykuwają wzrok.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.