Szminki dla księżnej Kate i królowej Anglii
Fot. Getty Images, materaiły prasowe
VIVA! Tylko u nas

Chcesz być jak księżna Kate? Wystarczy kupić właściwą szminkę. Wiemy jaką!

Marta Cieplak 6 lutego 2018 17:30
Szminki dla księżnej Kate i królowej Anglii
Fot. Getty Images, materaiły prasowe

Uwielbiasz styl księżnej Kate? Używasz tego samego lakieru do paznokci, co ona? Teraz możesz też nosić szminkę, którą zaprojektowała z myślą o Kate Middleton jedna z najsłynniejszych makijażystek świata, Charlotte Tilbury!

Szminki dla księżnej i królowej

Charlotte Tilbury, uznana makijażystka pracująca dla największych domów mody, magazynów i gwiazd Hollywood, znana jest nie tylko ze swojego talentu, ale także ze... słabości do monarchii! Dlatego jakiś czas temu wprowadziła do swojej kolekcji makijażu szminkę w wiele mówiącym odcieniu The Queen (w kolorze ciemnego, matowego różu) nawiązującym do pomadek używanych najczęściej przez królową, a teraz dodała do niej kolejne dwie nawiązujące nazwami i samymi odcieniami do brytyjskiej rodziny królewskiej – The Duchess (czyli księżna) oraz Legendary Queen (legendarna królowa).

Szminki Charlotte Tilburry
Fot. materiały prasowe
Od lewej: pomadka w odcieniu Legendary Queen, pomadka w odcieniu The Queen oraz pomadka w odcieniu The Duchess.

Pomadki można kupić osobno w cenie 34$ lub w zestawie za 85$ (jest dostawa do Polski). Na stronie kosmetyków Charlotte Tilbury można też zobaczyć jak w danym odcieniu wyglądają kobiety o różnych typach urody i kolorach skóry.

Dzięki nowym kolorom szminek możesz teraz poczuć się jak księżna Kate lub jak królowa Elżbieta II. Którą wybierzesz?

 

 

Zobacz także: Księżna Kate promienieje! Wiemy, jakich kosmetyków używa w ciąży. Ty też możesz je mieć

 

 

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.