Olga Figaszewska 28 lutego 2017 20:15
1/7
Renata Kaczoruk
Copyright @East News
1/7

Renata Kaczoruk doskonale wie jak zwrócić na siebie uwagę. Od udzialu w „Azja Express”  wzbudza ogromne emocje. W poniedziałek pojawiła się na gali rozdania Srebrnych Jabłek 2017 i zaskoczyła wszystkich. Co wywołało takie poruszenie?

 

Polecamy też: Rajskie wakacje Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk. Tak wypoczywali w gorącej Brazylii

 

Rewolucyjne uczesanie w towarzystwie koronkowej sukni wzbudziło ogromne zainteresowanie.  Nie da się ukryć, że nie tyle kreacja, co sama fryzura, przykuła największą uwagę fotoreporterów. Chociaż Renata Kaczoruk dość zachowawczo podchodzi do zmian stylizacji włosów, trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo. Modelka najczęściej pojawiała się na eventach w prostych fryzurach, a tym razem postawiła na mocny skręt.

 

Zobacz też: Już tak nie wygląda. Magdalena Mielcarz właśnie przeszła radykalną metamorfozę

 

Renata Kaczoruk w show-biznesie

 

Jeszcze niedawno modelka była znana jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. I obecnie są uważani za jedną z najgorętszych par show-biznesu. Renata Kaczoruk wzięła również udział w programie „Azja Express”, który miał być dla niej przepustką do ogólnopolskiej rozpoznawalności. Jednak nie została najlepiej przyjęta przez widzów. Internauci i widzowie „Azja Express” zarzucali jej hipokryzję: mimo umowy, by nie zachowywać się w trakcie wykonywania zadań w sposób niekoleżeński, ona i tak łamała wcześniej ustalone zasady.

 

Zobacz też: Czarny charakter „Azja Express”. 8 powodów przez które nikt nie lubi Renaty Kaczoruk

 

Co myślicie o nowej fryzurze Renaty Kaczoruk? Wolicie tym wydaniu?

3/7
Renata Kaczoruk
Copyright @Instagram Renaty Kaczoruk
3/7

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.