Prosta fryzura
Fot. EAST NEWS
ZE ŚWIATA URODY

Modna fryzura z lat 90. ponownie staje się hitem!

Wysoki kucyk pokochały nawet gwiazdy

Marta Baran 11 września 2019 16:30
Prosta fryzura
Fot. EAST NEWS

Kucyk to jedna z najłatwiejszych fryzur, jakie można wykonać. Dodatkowe akcesoria sprawiają, że będzie on miał swój indywidualny charakter. Takie upięcie wygląda świetnie u posiadaczek średnich, jak i długich włosów o dowolnej fakturze i grubości. W tym sezonie wraca do nas trend sprzed lat, a mowa o wysokim kucyku, który był istnym hitem już w latach 90. Teraz lansują go gwiazdy, w tym Ariana Grande, Beyonce, Kendall Jenner, a także Hailey Bieber. Jak wykonać fryzurę? Poznaj nasze sprawdzone triki, aby wyglądać modnie, a przy okazji bardzo oryginalnie!

Wysoki kucyk – pomysł na prostą fryzurę

To uniwersalne upięcie jest bardzo łatwe w wykonaniu i przy okazji szybkie. Aby uzyskać swobodny wygląd fryzury, do związania włosów wykorzystaj gumkę w stylu scrunchie. To modny dodatek w tym sezonie, który nada dziewczęcy look. Dodatkowo jest bezpieczny dla włosów, delikatnie związane nie są narażone na nadmierne wypadanie.

Aby uzyskać nieco bardziej wyrafinowany wygląd, wysoki kucyk owiń cienkim pasmem włosów, a następnie zabezpiecz fryzurę wsuwkami i voilà. Fryzura jest bardzo prosta, a wygląda niezwykle efektownie. Takie upięcie doskonale nada się do pracy oraz na ważne wyjście.

Modne akcesoria do włosów

Kto powiedział, że trzeba podążać tylko za jednym stylem? W tym sezonie panuje istny szał na zdobione spinki, które będą świetnie współgrały z wysokim kucykiem. W ten sposób będziesz mogła również zapanować nad niesfornymi kosmykami. Zobacz przegląd inspirujących fryzur, z pewnością znajdziesz coś dla siebie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mane Addicts (@maneaddicts)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mane Addicts (@maneaddicts)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spaghetti is Keto, right? 🙈

Post udostępniony przez Huda Kattan (@huda)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.