VIVA! VIDEO

Ten kosmetyk podbił serca Polek! 

Czy wiesz co to za produkt?

Artykuł sponsorowany 18 listopada 2018 16:11

Czy wiesz, że oczyszczanie twarzy to jeden z najważniejszych kroków w codziennej pielęgnacji skóry? Dzięki usunięciu zanieczyszczeń z twarzy, skóra lepiej przyjmuje wszystkie składniki aktywne zawarte w kosmetykach oraz wolniej się starzeje. Obecnie na rynku znajdziemy wiele produktów do demakijażu – chusteczki oczyszczające, płyny miceralne, mleczka, pianki i olejki. Który jest najlepszy i najbardziej lubiany przez Polki? Marka Garnier i portal Wizaż.pl postanowiły to sprawdzić i przeprowadzić badanie na temat  pielęgnacyjnych zwyczajów kobiet w Polsce. Wyniki ankiety są zaskakujące! 

Najlepszy płyn miceralny w Polsce? 

Według badania, aż 70% Wizażanek używa płynu miceralnego do oczyszczania skóry twarzy. Jak z niego wynika, najczęściej wybieranym kosmetykiem w Polsce do pielęgnacji twarzy jest Płyn Micelarny 3w1 Garnier Skin Naturals do skóry wrażliwej! Dlaczego to właśnie ten Płyn Miceralny cieszy się największą popularnością wśród Wizażanek? Po pierwsze, aż 90% testerek uznało, że po jego użyciu skóra jest odświeżona. Po drugie, 88% ankietowanych uważa, że lepiej usuwa makijaż niż mydło i jest od niego delikatniejszy. Dodatkowo, według 73% testerek nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry! Za co jeszcze Polki pokochały Płyn Miceralny 3w1 Garnier Skin Naturals? Skutecznie usuwa makijaż, nawet ten wodoodporny! Jest przystosowany do każdego rodzaj cery, do tego pielęgnuje skórę, w tym skórę wrażliwą. Jego sekret tkwi w micelach, czyli cząstkach wodnych i lipofilowych, które działają oczyszczająco i przyciągają zanieczyszczenia jak magnes. Są przy tym delikatne i nie podrażniają twarzy. Co więcej, Płyn Miceralny od Garnier jest bardzo wydajny - już niewielka ilość dokładnie usunie cały makijaż! 

 


Uwielbiam ten Płyn Micelarny i ciągle do niego wracam. Jest bardzo wydajny, łagodny, nie podrażnia, usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Duże opakowanie wystarcza na wiele tygodni. Jest to jeden z moich ulubionych produktów! -  mówi Wizażanka, @Jednafiga

 

garnier_plyn_miceralny_3w1
Fot. Mat. prasowe

 

Niezwykła kampania reklamowa marki Garnier

Marka Garnier postanowiła zorganizować niezwykłą kampanię i zaprosić do niej prawdziwe kobiety.  Wśród uczestniczek badania, które używają na co dzień Płynu Miceralnego 3w1 Garnier Skin Naturals, został przeprowadzony casting. Wygrały go 3 niesamowite kobiety, a następnie wystąpiły w najnowszej kampanii reklamowej Płynu Miceralnego 3w1 Garnier Skin Naturals. Efekty kampanii i sesji zdjęciowej są naprawdę zachwycające! Koniecznie zobaczcie nasze wideo z backstage’u nagrania!

 

garnier_plyn_miceralny
Fot. Mat. prasowe

 

Materiał powstał we współpracy z marką Garnier
 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!