Wiemy jakie zabiegi medycyny estetycznej stosuje gwiazda!

Redakcja VIVA! 16 czerwca 2021 08:41

Na pewno niejedna kobieta oddałaby wiele za tak piękną i promienną cerę, jaką może pochwalić się Paulina Sykut-Jeżyna. Dowiedzieliśmy się, że gwiazda podkreśla swoje naturalne piękno, korzystając z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Chcesz wyglądać tak olśniewająco jak ona? Dowiedz się, jakie zabiegi stosuje!

Niedawno w mediach społecznościowych Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się wizytą w Klinice Miracki. Dziennikarka zdradza, że już zaczyna przygotowania swojej cery na bardzo intensywny okres w pracy, a pomoże jej w tym indywidualny plan zabiegowy przygotowany przez dra Krzysztofa Mirackiego z Kliniki Miracki. Gwiazda opublikowała zdjęcie z kliniki tuż po swoim ulubionym zabiegu mezoterapii igłowej.

Mezoterapia igłowa – co to jest?

Paulina Sykut-Jeżyna śmiało przyznaje, że mezoterapia igłowa jest jej ulubionym zabiegiem medycyny estetycznej i widzi po nim świetne efekty. Na czym polega taka terapia? Podczas zabiegu mezoterapii lekarz medycyny estetycznej dokonuje serii delikatnych nakłuć w wybranym przez pacjenta obszarze zabiegowym – zazwyczaj jest to twarz, jednak mezoterapię można stosować także na skórę głowy czy na ciało. Za pomocą cienkiej igły w skórę zostaje wprowadzony specjalny preparat, który ma za zadanie zwalczyć konkretny problem – brak jędrności, zmarszczki, poszarzałą cerę czy nadmierne wypadanie włosów. Podczas zabiegu mezoterapii igłowej można zastosować bardzo wiele preparatów, a skład dostarczanego skórze koktajlu substancji leczniczych zależy przede wszystkim od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć lub jakiego problemu chcemy się pozbyć. Najczęściej wstrzykiwanymi aktywnymi substancjami są: kwas hialuronowy, kompleks witamin A, B, C, aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne, koenzymy i kofeina. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat preparatów wykorzystywanych w zabiegach mezoterapii igłowej, zajrzyj na www.klinikamiracki.pl.

Czemu Paulina Sykut-Jeżyna wybrała ten zabieg?

My wcale nie jesteśmy zdziwieni tym, że Paulina Sykut-Jeżyna jest zachwycona zabiegiem mezoterapii igłowej w Klinice Miracki i bardzo chętnie z niego korzysta. W końcu mezoterapia ma cały ogrom zalet. Drobne nakłucia nie pozostawiają bardzo widocznych śladów, a możliwe malutkie, punktowe siniaczki bardzo szybko znikają. Dzięki temu zabieg nie wymaga rekonwalescencji i prosto po wyjściu z kliniki możemy wrócić do codziennych zajęć. Ten fakt jest niezwykle ważny dla osób, które występują publicznie - Paulina Sykut-Jeżyna bez obaw może pozwolić sobie na taką terapię, ponieważ zabieg ten nie pozostawi śladów na twarzy, które wykluczą ją z życia zawodowego. W przypadku zabiegów medycyny estetycznej jednak przede wszystkim najważniejsze są efekty, a te można zauważyć już po jednym zabiegu mezoterapii! Skóra, której dostarczono mnóstwa substancji odżywczych, staje się zrewitalizowana, świetlista, odżywiona i głęboko nawilżona. Znikają objawy przemęczenia, cera zyskuje młodzieńczego blasku, a jej kondycja zostaje wyraźnie poprawiona.

Mezoterapia igłowa – efekty

Mezoterapia igłowa świetnie sprawdzi się także w terapiach anti-aging ze względu na właściwości regenerujące i ujędrniające, ale śmiało skorzystać z niej mogą panie w każdym wieku. Ważne jest to, że do uzyskania widocznych rezultatów wystarczy tylko jeden zabieg. Jednak aby utrzymać swoją skórę w świetnej kondycji i cieszyć się długotrwałymi efektami, warto wykonać całą serię. Zazwyczaj zaleca się minimum 4 zabiegi, jednak ilość, jaka jest potrzebna do uzyskania satysfakcjonujących rezultatów, zależy od kondycji skóry i indywidualnych potrzeb pacjenta. W Klinice Miracki lekarze zawsze przed zabiegiem oceniają stan skóry w obszarze, który będzie poddany mezoterapii i informują o ilości potrzebnych zabiegów oraz czasie, w jakim powinny zostać wykonane, tak aby osiągnąć maksymalne rezultaty. Właśnie dlatego Paulina Sykut-Jeżyna posiada swój indywidualny plan zabiegowy przygotowany przez dra Krzysztofa Mirackiego z Kliniki Miracki – po takiej sesji zabiegów na pewno zaskoczy wszystkich olśniewającą cerą z efektem wow!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.