Poznaliśmy sekret jej piękna!

Redakcja VIVA! 14 czerwca 2021 07:40

Kasia Sokołowska nieustannie zachwyca piękną cerą i zgrabnym ciałem. Bez względu na to, na jaką kreację się zdecyduje, zawsze prezentuje się zjawiskowo. Udało nam się dowiedzieć, jak ona to robi! Dowiedz się, jaki jest ulubiony zabieg medycyny estetycznej Kasi Sokołowskiej! W branży medycyny estetycznej istnieje całe mnóstwo zabiegów, które są odpowiedzią na konkretne problemy czy oczekiwania. Wśród tak szerokiego wachlarza możliwości na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. A jaki jest wybór gwiazd? Dowiedzieliśmy się, że Kasia Sokołowska dba o swoje piękno razem z Kliniką Miracki, gdzie pod okiem Doktora Krzysztofa Mirackiego przechodzi indywidualną terapię. Sekretem olśniewającego wyglądu reżyserki pokazów mody jest jej ulubiony zabieg HIFU, który pokochały także gwiazdy Hollywood.


HIFU – co to takiego?

Skalpel, szwy, opatrunki i bolesne, operacyjne liftingi już dawno odeszły do lamusa. Najbardziej znane gwiazdy, które wyznaczają nowe trendy, stawiają przede wszystkim na zabiegi, które nie wymagają rekonwalescencji, czyli takie, po których od razu można wrócić do codziennych czynności. Teraz stawiamy na komfort, wygodę i spektakularne efekty bez opuchlizny i cierpienia. I dokładnie takie jest HIFU! HIFU to skrót od High Intensity Focused Ultrasounds i oznacza technologię wykorzystującą wysokoenergetyczne fale ultradźwiękowe. Dzięki działaniu ultradźwięków skóra nie zostaje naruszona, a co za tym idzie, nie musimy obawiać się o rany czy siniaki. Dowiedz się więcej o zabiegu!

Na co działa HIFU? W czym pomogło Kasi Sokołowskiej?

Zabieg z użyciem HIFU świetnie sprawdzi się w terapiach odmładzających, regenerujących, a także wyszczuplających sylwetkę. Ultradźwięki możemy zastosować zarówno na ciało, jak i na twarz. W Klinice Miracki dostępne są aż 3 urządzenia wykorzystujące technologię HIFU: Utims, Ultraformer III i SonoQueen, a każde z nich posiada wymienne głowice do zabiegów na daną partię na twarzy lub ciele. HIFU najczęściej wykorzystywane jest na problematyczne partie ciała, z których chcemy pozbyć się nadmiaru tłuszczyku i ujędrnić skórę. A na jaką część ciała miała wykonywany zabieg Kasia Sokołowska? W swoich mediach społecznościowych gwiazda zdradza, że w Klinice Miracki miała przeprowadzony zabieg HIFU w celu poprawy owalu twarzy. HIFU zastosowane na twarz pięknie ujędrnia skórę, powoduje głęboką regenerację i rewitalizację, a przede wszystkim daje efekt naturalnego, spektakularnego liftingu. Zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków to jeden z ulubionych zabiegów medycyny estetycznej Kasi Sokołowskiej. Nic więc dziwnego, że gwiazda wygląda tak pięknie, młodo i olśniewająco!

HIFU – jakie są efekty zabiegu?

Urządzenia wykorzystujące innowacyjna technologię HIFU emitują fale ultradźwiękowe, które rozbijają tłuszcz i wysmuklają sylwetkę. Ale to nie wszystko! Ultradźwięki pobudzają także naturalne procesy regeneracyjne i powodują wzmożoną produkcję kolagenu, który odpowiada za odpowiednie napięcie i jędrność skóry. Dzięki temu ciało po terapii będzie nie tylko pięknie wyszczuplone, ale także jędrniejsze. Z kolei w przypadku zabiegu przeprowadzonego na twarz będziemy mogli zauważyć znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę kondycji skóry, ujędrnienie i efekt naturalnego liftingu. Bez wątpienia świetną zaletą zabiegu HIFU jest to, że jego efekty są trwałe – skóra nigdy więcej nie wróci do stanu sprzed terapii, a procesy starzenia w miejscu poddanym zabiegowi będą przebiegały łagodniej. Ogromnym plusem ultradźwięków jest także  fakt, że aby zobaczyć efekty wystarczy tylko jeden zabieg! Finalne rezultaty można zaobserwować 3 miesiące po odbytej terapii – czas ten wynika z naturalnego procesu regeneracji skóry. Jednak w celu uzyskania naprawdę spektakularnych rezultatów warto skorzystać z HIFU kilka razy jeszcze w przyszłości. Olśniewająca pięknem Kasia Sokołowska jest na to idealnym dowodem!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.