Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
Weekend w stylu gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pokazali sypialnię!

Odpoczywają na wsi na Mazurach...

Redakcja VIVA! 22 marca 2020 18:25
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan czekają już na szczęśliwe rozwiązanie ciąży. Pozostały niecałe trzy miesiące i zostaną rodzicami. Małżeństwo podobnie jak wielu z nas w całej Polsce, ale i na świecie bierze udział w akcji #zostańwdomu. Popularna para na czas kwarantanny zdecydowała się wyjechać z Warszawy się odpoczywać na wsi. To tam mają swój mały azyl, zdjęcia z kwarantanny publikują na swoich profilach na Instagramie.

Zaszyliśmy się tutaj, bo jak zaczęły pojawiać się te bardzo niepokojące doniesienia o koronawirusie, to tak pomyśleliśmy, że o wiele łatwiej będzie nam w takim miejscu jak tutaj jesteśmy utrzymać kwarantannę i zerowy kontakt z innymi ludźmi. Więc zaszyliśmy się naszą czwórką plus psy - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan

Jak wygląda sypialnia, w której odpoczywają Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan?

Podczas pobytu na wsi najchętniej spędzają czas w sypialni. Zdjęcie sypialni, w której spędzają kwarantannę Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała właśnie na profilu na Instagramie. Co jeszcze napisali Majdanowie?

Leżenie w łóżku do południa, kawa, gotowanie obiadu, potem jedzenie obiadu, gry i zabawy, potem może przejrzenie lekcji z chłopcami, może jakiś spacer (jesteśmy na totalnym odludziu), a psy muszą wyjść. Potem znowu leżenie. Jak żyć?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No i wygrał 👏 takie gry, to też sposób na naukę🤓 #zostańwdomu

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziewczyny na swoje story i w bio, wrzuciłam link do artykułu fundacji @rodzic_po_ludzku dotyczący, zaleceń dla kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu, w związku z Covid-19. Należy czytać zawsze sprawdzone informacje💪 wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo rozumiem jak bardzo się martwicie. Ja tez czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne co możemy zrobić to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie✌️ wysyłam Wam całą masę pozytywnej energii ❤️❤️❤️❤️❤️ dziękuje @adwokat_krol za link do artykułu ❤️❤️❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.