Kto prezentował się najlepiej, a kto zaskoczył?

Marta Cieplak 26 kwietnia 2021 05:59

Teoroczna, 93. gala rozdania Oscarów różniła się od poprzednich. Przede wszystkim odbyła się w kwietniu, a niejak do tej pory, w lutym. Do tego na iejsce ceremonii wybrano największy dowrzec kolejowy Stanów Zjednoczonych – Union Station w Los Angeles, zamiast Dolby Theater jak to było przez lata. A wszystko przez pandemię koronawirusa. Przez obostrzenia zaproszono także o wiele miej gwiazd, a tym, które miały uczestniczyć w imprezie wirtualnie, niestety nie dano możliwości pokazania się widom online, jak to mało miejsce w przypadku Złotych Globów. Przez to niestety mogliśmy podziwiać znacznie mniej znakomitych stylizacji niż się spodziewaliśmy. Ale gwiazdy, które pojawiły się na oscarowym czerwonym dywanie nie zawiodły!

Zobacz także: Oscary 2021! Zendaya w soczyście żółtej kreacji olśniła czerwony dywan!

Najlepsze makijaże i fryzury - Oscary 2021

O ile w zeszłym roku obyło się bez większych zaskoczeń i makijaże były dość stonowane, w tym roku aktorki i piosenkarki prezentujące się na czerwonym dywanie, zdecydowanie chciały być zapamiętane! Królowały czerwone usta, długie włosy (Zendaya, H.E.R), a nawet nowe, zaskakujące fryzury jak u Halle Berry, która zadebiutowała w bobie z krótką grzywką! Na naturalność postawiło niewiele gwiazd, ale te, które zdecydowały się na ten ruch, wyszły obronną ręką – Margot Robbie wygląda wręcz znakomicie! 

Zobacz także: Oscary 2021! Amanda Seyfried w spektakularnej czerwonej kreacji!

Zresztą sami zobaczcie i oceńcie! 

1/11
najlepsze fryzury i makijaże Oscary 2021 Amanda Seyfried
Copyright @Getty Images
1/11

Amanda Seyfried w szmince idealnej dopasowanej do koloru sukni wyglądała zjawiskowo. 

2/11
najlepsze fryzury i makijaże Oscary 2021 Reese Whiterspoon
Copyright @Getty Images
2/11

Reese Whiterspoon postawiła na delikatny smoky eyes i minimalisityczną fryzurę z przedziałkiem na środku. 

3/11
najlepsze fryzury i makijaże Oscary 2021  Margot Robbie
Copyright @Getty Images
3/11

Margot Robbie wygrała, decydując się niemal na zupełnie naturalny look. Długa grzywka i luźno spięte włosy sprawiły, że prezentowała się na czerwonym dywanie doskonale!

4/11
najlepsze fryzury i makijaże Oscary 2021 H.E.R
Copyright @Getty Images
4/11

Piosenkarka H.E.R poszła na całość – miała najdłuższe włosy na całej gali! Do tego dodała fioletowo-czarny makijaż oczu i po prostu nie mogła pozostać niezauważona!

5/11
Copyright @Getty Images
5/11

Zendaya, podobnie jak Reese Whitersppon, wybrała smoky eyes w odcieniu ceglanym. Ale nas zachwyciły jej długie włosy, które pozostawiły w dość naturalnym skręcie. Brawo!

6/11
najlepsze fryzury i makijaże Oscary 2021 Marlee Matlin
Copyright @East News
6/11

Aktorka Marlee Martin wybrała klasyczne hollywoodzkie fale spięte za jednym uchem i delikatny makijaż. Wyglądała niezwykle elegancko.

7/11
najlepsze fryzury i makijaże Oscary 2021 Nina Pedrad
Copyright @Getty Images
7/11

Nina Pedrad także pozostawił włosy w naturalnej stylizacji, a usta podkreśliła ciemniejszą pomadką, która pięknie współgrała z kolorem jej sukni. 

8/11
najlepsze fryzury i makijaże Oscary 2021 Halle Berry
Copyright @Getty Images
8/11

Halle Berry zaskoczyła wszystkich nową fryzurą – krótkim bobem z jeszcze krótszą grzywką! Wyglądała świetnie!

9/11
najlepsze fryzury i makijaże Oscary 2021
Copyright @Getty Images
9/11

Maria Bakalova postawiła na efektowny kontrast - do białej sukni dobrała klasyczny makijaż, ale z ciemnoczerwonymi ustami. Całość wyglądała bardzo elegancko. 

10/11
najlepsze fryzury i makijaże Oscary 2021 Maria Bakalova
Copyright @Getty Images
10/11

Nina Friedman wybrała podobny odcień pomadki, ale miała nieumalowane usta i bardzo jasne brwi, co dodatkowo podkreśliło i tak już wyrazisty kolor ust. My jesteśmy zachwyceni, bo kochamy takie kontrasty,

11/11
najlepsze fryzury i makijaże Oscary 2021 Angela Baset
Copyright @Getty Images
11/11

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.