pastelowy makijaż na wielkanoc
Fot. adobe.stockc.com
Wielkanoc 2022

4 najpiękniejsze pastelowe makijaże na Wielkanoc 2022

Są łatwe, ale bardzo efektowne

Marta Cieplak 12 kwietnia 2022 12:30
pastelowy makijaż na wielkanoc
Fot. adobe.stockc.com

Święta wielkanocne to doskonały moment na piękne stylizacje, efektowne fryzury i eleganckie makijaże. Ale pamiętaj, że make-up powinien być subtelny, bo spotkania odbywają się nie wieczorem, ale w ciągu dnia. Dlatego najlepiej wykonać go w pastelowych barwach. Jeśli nie masz pomysłu, po jakie cienie i szminki sięgnąć, znaleźliśmy dla Ciebie kilka inspiracji.

ZOBACZ TAKŻE: Zobacz najciekawsze propozycje stylizacji paznokci na Wielkanoc 2022!

Jak się umalować na Wielkanoc 2022?

Przede wszystkim wybieraj delikatne kolory, najlepiej pastelowe. Nie stosuj ich także zbyt dużo - całość powinna być delikatna, niemal eteryczna. Idealnie sprawdzi się blady róż na powiekach i ustach. Może być lekko połyskujący lub matowy.

makijaż na wielkanoc 2021
Fot. adobe.stockc.com

Podkład idealny? To już nie problem!

Pięknie na powiekach wyglądają też odcienie fioletu. Można tu zastosować kilka odcieni i i w ten sposób pięknie wymodelować oko. A jeśli lubisz bardzo delikatny efekt, postaw jedynie na kreskę namalowaną eyelinerem w tym kolorze. Będzie subtelna i bardzo dziewczęca.

makijaż na wielkanoc
Fot. adobe.stockc.com

ZOBACZ TAKŻE: Czym jest draping, czyli technika nakładania różu, która podbiła wybiegi mody?

Świetnym rozwiązaniem jest też makijaż supernaturalny z jednym mocniejszym akcentem w postaci różu na policzkach. To także świetna opcja na make-up last minute, bo wyczarujesz go dosłownie w kilka sekund! A efekt będzie powalający!

makijaż na wielkanoc
Fot. adobe.stockc.com

Róż został jednogłośnie kolorem sezonu!

Kolejną opcją dla minimalistek jest wariant, w którym cała uwaga jest skupiona na rzęsach. Jeśli natura obdarzyła cię długimi rzęsami, wystarczy, że je pomalujesz wydłużającym tuszem. Jeśli nie, warto z okazji świąt dokleić kilka kępek rzęs, by uzyskać zjawiskowy look.

makijaż na wielkanoc 2021 długie rzęsy
Fot. adobe.stockc.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…