pastelowy makijaż na wielkanoc
Fot. adobe.stockc.com
Wielkanoc 2021

Najpiękniejszy makijaż na Wielkanoc 2021 w pastelach!

Łatwy, ale bardzo efektowny!

Marta Cieplak 4 kwietnia 2021 11:30
pastelowy makijaż na wielkanoc
Fot. adobe.stockc.com

Te święta wielkanocne znów będą inne niż zazwyczaj. Zapewne z powodu epidemii koronawirusa spotkamy się w mniejszym gronie, tylko z najbliższą rodziną. Ale to nie oznacza, że mamy zrezygnować z pięknych stylizacji, efektownych fryzur i eleganckich makijaży! Ale pamiętaj, że wielkanocny makijaż powinien być subtelny, najlepiej wykonany w pastelowych barwach. W końcu do świątecznego śniadania zasiadamy rano, a wtedy nie wypada nawet umalować się zbyt mocno. Jeśli nie masz pomysłu, po jakie cienie i szminki sięgnąć, znaleźliśmy dla Ciebie kilka inspiracji!

Jak się umalować na Wielkanoc 2021?

Przede wszystkim wybieraj delikatne kolory, najlepiej pastelowe. Nie stosuj ich także zbyt dużo - całość powinna być delikatna, niemal eteryczna. Idealnie sprawdzi się blady róż na powiekach i ustach. Może być lekko połyskujący lub matowy.

makijaż na wielkanoc 2021
Fot. adobe.stockc.com

Podkład idealny? To już nie problem!

Pięknie na powiekach wyglądają też odcienie fioletu:

makijaż na wielkanoc
Fot. adobe.stockc.com

Świetnym rozwiązaniem jest też makijaż supernaturalny z jednym mocniejszym akcentem w postaci różu na policzkach. To także świetna opcja na make-up last minute, bo wyczarujesz go dosłownie w kilka sekund! A efekt będzie powalający!

makijaż na wielkanoc
Fot. adobe.stockc.com

Róż został jednogłośnie kolorem sezonu!

Kolejną opcją dla minimalistek jest wariant, w którym cała uwaga jest skupiona na rzęsach. Jeśli natura obdarzyła cię długimi rzęsami, wystarczy, że je pomalujesz wydłużającym tuszem. Jeśli nie, warto z okazji świąt dokleić kilka kępek rzęs, by uzyskać zjawiskowy look.

makijaż na wielkanoc 2021 długie rzęsy
Fot. adobe.stockc.com

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.