Zobaczcie, które gwiazdy wyglądały najpiękniej!

Marta Cieplak 8 marca 2018 13:21

Gala rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły przyciąga największe gwiazdy polskiego kina. Co roku czekamy więc na to, jak aktorki zaprezentują się na czerwonym dywanie. Przypominamy więc kto wyglądał najlepiej na zeszłorocznej gali Orły 2017: kto wybrał najciekawszy makijaż, a kto zaskoczył fryzurą. I z niecierpliwością czekamy na tegoroczne looki!

1/9
Małgorzata Kożuchowska
Copyright @East News
1/9

Małgorzata Kożuchowska postawiła na delikatny makijaż, w którym na pierwszy plan wysuwają się zjawiskowo długie rzęsy. Pięknie!

2/9
Magdalena Boczarska
Copyright @East News
2/9

Magdalena Boczarska zaprezentowała na czerwonym dywanie kok w stylu messy bun, który dodał jej dziewczęcego uroku. W jej makijażu pierwsze skrzypce grała rozświetlona, gładka skóra.

3/9
Weronika Rosati
Copyright @East News
3/9

Weronika Rosati zachwycała spojrzeniem – oczy miała obrysowane ciemną kredką, dzięki czemu trudno było oderwać od nich wzrok! Do tego długie, hollywoodzkie fale i prezentowała się jak prawdziwa gwiazda!

4/9
Małgorzata Foremniak
Copyright @East News
4/9

Małgorzata Foremniak postawiła na delikatny, niemal niewidoczny makijaż. Dzięki temu wyglądała młodo i świeżo.

5/9
Joanna Kulig
Copyright @East News
5/9

U Joanny Kulig uwagę zwracała przede wszystkim asymetryczna fryzura (włosy były związane z tyłu głowy w kok i rozpuszczone tylko z jednej strony) oraz mocna, karminowa szminka w matowym wykończeniu. Klasa!

6/9
Izabela Kuna
Copyright @East News
6/9

Izabela Kuna to królowa minimalizmu. Gładko zaczesane do tyłu włosy i delikatnie podkreślone na ciemno powieki wystarczyły, by aktorka prezentowała się zjawiskowo.

7/9
Agata Kulesza
Copyright @East News
7/9

Agata Kulesza wybrała szminkę w odcieniu czerwonego wina – elegancką i ponadczasową. Naszym zdaniem to był strzał w 10.

8/9
Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Copyright @East News
8/9

Paulina Smaszcz-Kurzajewska dobrała odcień pomadki do koloru sukienki. Amarantowy odcień oraz zaczesane do góry włosy sprawiły, że całość wyglądała bardzo energetycznie i świeżo.

9/9
Maja Ostaszewska
Copyright @East News
9/9

Maja Ostaszewska zachwycała na Orłach rozświetloną cerą i włosami w pięknym, lekko kasztanowym odcieniu. Aktorka nie lubi mocnego makijażu, dlatego zdecydowała się tylko na jasnoróżową szminkę, która optycznie powiększyła usta.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.