Sprawdź czy masz je w swoim smartfonie

Marta Cieplak 18 czerwca 2018 14:30

Smartfon to już nie tylko telefon, kalendarz i aparat w jednym. To prawdziwe centrum dowodzenia! Dzięki najnowszym aplikacjom możesz też dbać o urodę, zdrowie, a nawet dobierać nowy kolor włosów czy wypróbowywać makijaże w różnym stylu! Wybraliśmy dla ciebie najciekawsze i najbardziej przydatne apki, z którymi nie będziesz już chciała się rozstać! 

1/7
aplikacje urodowe idrated
Copyright @
1/7

iDrated

Dzięki tej aplikacji dowiesz się ile wody powinnaś wypijać w ciągu dnia. I nie musisz się martwić, że o tym zapomnisz, bo aplikacja sama wyśle Ci powiadomienie. Genialna rzecz na lato.

2/7
aplikacje urodowe uv mate
Copyright @
2/7

UV Mate

To aplikacja, którą koniecznie musisz ściągnąć jak najszybciej. Opracowana m.in. przez holenderski Instyt meteorologii sprawdza za pomocą geolokalizacji gdzie aktualnie jesteś, na bazie podanych przez ciebie danych zna twój fototyp i wedle tych informacji podaje jaki filtr należy zastosować.

3/7
aplikacje urodowe make-up wizard
Copyright @
3/7

Mirror

Czyli lusterko w telefonie. Ale nie klasyczne – to działa dobrze nawet w ciemności, ma opcję zbliżenia (na przykład do wykonania makijażu) i można się przeglądać pod różnym kątem. Po prostu bezcenne.

4/7
aplikacje urodowe matrix color lounge
Copyright @
4/7

Matrix Color Lounge

Marzysz o zmianie koloru włosów, ale boisz się, że w nowym odcieniu nie będziesz wyglądać tak, jak byś tego chciała? Ściągnij apkę od marki Matrix, na której sprawdzisz wszystkie opcje. Genialna zabawa! W dodatku możesz uzyskać taki efekt w polskim salonie.

5/7
aplikacje urodowe Okładka Nasz wybórNasz wybór Krokomierz - Bezpłatny Licznik Kroków i Kalorii
Copyright @
5/7

Krokomierz - bezpłatny licznik kroków i kalorii

Jesteś na diecie, dbasz o sylwetkę? Ta apka pomoże ci sprawdzić jak jesteś aktywna w ciągu dnia i ile kalorii spalasz na przykład w drodze do pracy!

6/7
aplikacje urodowe
Copyright @
6/7

Beauty Plus

To aplikacja, z której korzystają już miliony osób! Dlaczego? Bo w łatwy sposób pomaga zmienić klasyczne zdjęcie w idealne selfie. Do dyspozycji są nie tylko filtry, ale tez opcje retuszu a nawet dodawania objętości... włosom!

7/7
aplikacje urodowe make up wizard
Copyright @
7/7

Make Up Wizard

To aplikacja marki Oriflame, która dzięki kamerze zainstalowanej w smartfonie pozwala w czasie rzeczywistym pokazać jak wyglądasz w danym makijażu! Genialne rozwiązanie by „przymierzyć” kolor przed kupnem danego produktu.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.