Paulina Kondrak, Bożenka z Brzyduli
Fot. TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS
Metamorfozy gwiazd

Metamorfoza Bożenki w BrzydUli 2 robi piorunujące wrażenie!

W nowej fryzurze i makijażu jest nie do poznania!

Marta Cieplak 1 września 2021 14:30
Paulina Kondrak, Bożenka z Brzyduli
Fot. TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

Serial BrzydUla 2 ma swoich wiernych fanów, którzy pokochali także nowych bohaterów, między innymi Bożenkę, czyli kuzynkę Maćka. Bożenka to skromna, nieobyta jeszcze w świecie mody młoda kobieta, ale wzbudzająca same pozytywne emocje. Dlatego wielu widzów serialu mocno jej kibicuje. Teraz czeka ich nie lada niespodzianka, bo Bożenka przejdzie spektakularną metamorfozę, którą będzie można podziwiać w serialu już wkrótce!

Zobacz także: Po roli Bożeny w BrzydUli  zyskała ogromną sympatię widzów. Kim jest Paulina Kondrak?

Metamorfoza Bożenki z BrzydUli 2

Bożenka, grana przez Paulinę Kondrak, od początku miała bardzo określony wizerunek – kręcone włosy, okrągłe okulary, niezbyt twarzowy makijaż. O stylizacjach nie wspominając. Jednak scenarzyści dali jej szanse pokazać się w zupełnie nowym świetle. Okazuje się, że w jednym z najnowszych odcinków Bożenka będzie musiała wystąpić w roli modelki na pokazie mody. Ale by tak się stało, najpierw czeka ją zupełna rewolucja – jej włosy zostały wyprostowane i wystylizowane na boba, a makijaż totalnie odmieniony. Jak prezentuje się w takim wydaniu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brzydula TVN (@brzydula.tvn)

Poznalibyście ją? Trzeba przyznać, że w tym wydaniu wygląda naprawdę doskonale! I na wybiegu także prezentuje się profesjonalnie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brzydula TVN (@brzydula.tvn)

Fani są absolutnie zachwyceni tą zmianą:

Cudna przemiana!

Miodzio

Ej serio ?. Nie poznałam jej 😮. Zmiana na plus 👌🏼

Bożena wow 😮

Zobacz także: Kalina Janusiak grała siostrę „BrzydUli”. Dziś ma 20 lat i nową pasję

A dla porównania przypominamy jak Bożenka wyglądała przed przemianą:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brzydula TVN (@brzydula.tvn)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.