Wybrałyśmy bardzo kobiece i seksowne wzory!

Aleksandra Charzewska 9 sierpnia 2018 14:29

W internecie jest tyle tatuażowych wzorów, że ciężko się zdecydować! Specjalnie dla Ciebie wybrałyśmy najmodniejsze wzory delikatnych, kobiecych tatuaży, których zrobienia nie będziesz żałowała w przyszłości. Jedni uważają, że to doskonały sposób wyrażania siebie. Inni, że dobrze wykonany tatuaż to stylowy dodatek. Zainspiruj się!  

1/9
małe tatuaże
Copyright @instagram.com/blackcattattooekb
1/9

Tatuaż zamiast biżuterii? Kwiatowy wzór opleciony wokół nadgarstka wygląda dziewczęco i bardzo ciekawie. Już nie musisz martwić się o bransoletki! 

2/9
małe tatuaże
Copyright @instagram.com/_cutegirlytattoos
2/9

Chcesz wytatuować swoją ulubioną złotą myśl? Zrób to na żebrach – z przesłaniem i seksownie. 

3/9
małe tatuaże
Copyright @instagram.com/franny_wonder
3/9

Symbol nieskończoności to bardzo popularny wzór tatuażu. Żeby nie był taki jak wszystkie możesz go spersonalizować! Uwielbiasz podróżować? Dodaj do niego mały samolocik, który będzie odzwierciedlał Twoją pasję. 

4/9
małe tatuaże
Copyright @instagram.com/blackcattattooekb
4/9

Masz ochotę na kwiaty ale nie w bardzo dziewczęcym wydaniu? Włóż swój tatuaż do słoika! 

5/9
małe tatuaże
Copyright @instagram.com/easy.ink
5/9

Zaczarowany tatuaż? Postaw na różczkę! Koniecznie z małymi magicznymi gwiazdkami. 

6/9
małe tatuaże
Copyright @instagram.com/blackcattattooekb
6/9

Gałązki swoich ulubionych roślin możesz mieć od teraz zawsze przy sobie. Takie minimalistyczne tatuaże są teraz bardzo trendy! 

7/9
małe tatuaże
Copyright @instagram.com/easy.ink
7/9

Jeżeli nie chcesz bardzo eksponować swojego tatuażu, to zrób go na łopatce. Łatwo będziesz mogła go zakryć ubraniem i odkryć, kiedy będziesz miała ochotę. Małe ptaki to dobry wybór! 

8/9
małe tatuaże
Copyright @instagram.com/ruby_tattooist
8/9

Umieść w sercu to, co kochasz i pokaż to światu! Kwiat, szminka, a może pióro? Najlepiej w minimalistycznej wersji, bez wypełnienia. 

9/9
małe tatuaże
Copyright @instagram.com/chokitattoo
9/9

Kostka to świetne miejsce na tatuaż. Wybierz taki, który najlepiej odda Twój charakter i dopasuje się do... ulubionego obuwia! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.