Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
Ze świata urody

Kinga Rusin świętuje 80-te urodziny swojej mamy Marii

To niesamowite, jak cudownie wyglądają. Dla obu czas się zatrzymał

Aleksandra Frankowska 18 sierpnia 2022 14:27
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie Kingi Rusin wzbudziło ogromne emocje. Dziennikarka pozuje na nim z mamą, która skończyła właśnie 80 lat. Pani Maria Rusin wygląda zjawiskowo, tak jak jej córka. Dla obu kobiet czas jakby się zatrzymał. Pod zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy i komplementów. Czy Kinga Rusin i jej mama znalazły przepis na wieczną młodość?

ZOBACZ TEŻ: Kinga Rusin i Marek Kujawa są razem od 12 lat. Oto historia niezwykłej miłości pary

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z mamą

Fotografia, którą udostępniła Kinga Rusin zrobiła prawdziwą furorę w sieci. Dziennikarka wraz z najbliższymi przygotowała dla swojej mamy Marii Rusin niespodziankę z okazji jej 80. urodzin.

Moja mama skończyła 80 lat! Nie mogło mnie zabraknąć na uroczystościach, które od dawna, w tajemnicy, organizowałam

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo życzeń dla jubilatki oraz komplementów. Nic dziwnego, Panie wyglądają jak siostry, a mama Kingi spokojnie mogłaby powiedzieć, że skończyła właśnie 50 lat. Niesamowita uroda i klasa sama w sobie.

Maria Rusin również była związana z mediami

Warto wspomnieć, że mama Kingi Rusin zawodowo również była związana z mediami, pracując między innymi w biurze handlu Telewizji Polskiej. Z córką łączą ją niezwykle bliskie relacje i jak sama Kinga wspomniała w jednym z wywiadów, mama bardzo wspiera ją we wszystkich działaniach. Kolekcjonuje nawet wycinki z gazet, które jej dotyczą.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kinga Rusin pokazała swój nowy dom w Kostaryce. Fani zachwyceni posiadłością

Pani Maria przekazała Kindze Rusin również doskonałe geny. Na zdjęciu wyglądają niczym siostry. Nikt nie powiedziałby, że mama dziennikarki skończyła właśnie 80 lat. Wspaniała uroda i wiek! Pani Marii składamy najlepsze życzenia urodzinowe. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?