jak-wyglada-najpiekniejsza-kobieta-swiata-2020
Fot. Instagram@handemiyy
O tym się mówi

Poznajcie najpiękniejszą kobietę świata!

Kim jest zjawiskowa Hande Ercel?

Redakcja VIVA! 14 października 2020 12:30
jak-wyglada-najpiekniejsza-kobieta-swiata-2020
Fot. Instagram@handemiyy

Każdy z nas ma inny gust i każdy woli inny typu urody. Mimo to w internecie aż roi się od plebiscytów na najpiękniejsze oczy, usta, włosy, twarz czy najpiękniejsze dziecko. Z kolei portal fillgaps.news wytypował najpiękniejszą kobietę mijającego już powoli roku. Została nim Turczynka, Hande Ercel. Jak przyjrzycie się jej fotografiom a Instagramie to szybko zrozumiecie, dlaczego ten tytuł należy właśnie do niej. Jest zjawiskowa!

Kim jest najpiękniejsza kobieta roku 2020?

Okazuje się, że Hande Ercel ma 26 lat i robi ogromną karierę jako aktorka i modelka. Na koncie ma już okładki dla takich magazynów jak In Style, L'Officiel czy Marie Claire.

Hande ukończyła studia na Uniwersytecie Sztuk Pięknych Mimar Sinan, ale szybko zajęła się modelingiem i aktorstwem. Miała ku temu predyspozycje i możliwości, bo rozgłos przyniosła jej też wygrana w 2012 roku w konkursie Miss Turcji. Wcale nas to nie dziwi, bo Hande ma zjawiskowe rysy i idealną figurę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎯

A post shared by Hande Erçel (@handemiyy) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Self 1. @emreyunusoglu_

A post shared by Hande Erçel (@handemiyy) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤫 InStyle!

A post shared by Hande Erçel (@handemiyy) on

Teraz Hander robi przede wszystkim karierę jako aktorka i gra w kilku bardzo popularnych serialach w Turcji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yakında.. 🌟

A post shared by Hande Erçel (@handemiyy) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mü🔥 Halka yakında @trt1 de! @esfilmcomtr

A post shared by Hande Erçel (@handemiyy) on

Jeśli chodi o życie prywatne to nie wiadomo o nim wiele - przez dwa lata gwiazda spotykała się tureckim piłkarzem, ale związek nie przetrwał próby czasu. W wakacje dużo mówiło się, że Hande ma romans z kolegą z planu filmowego, ale on stwierdził, że nie szuka teraz miłości. Na razie więc wszystko wskazuje na to, że turecka piękność jest sama.
ttaj

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.