kim-jest-agata-wisniewska-z-top-model-2020
Fot. instagram@ agata__wisniewska
O tym się mówi

Kim jest modelka plus size z Top Model, o której mówi dziś cała Polska?

I dlaczego wzbudziła aż takie emocje?

Redakcja VIVA! 3 września 2020 15:27
kim-jest-agata-wisniewska-z-top-model-2020
Fot. instagram@ agata__wisniewska

2 września na antenę TVN powrócił uwielbiany prze widzów program Top Model! Prowadzącym jak zawsze jest Michał Piróg, a w jury zasiedli znani z poprzednich edycji Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Joanna Krupa i Kasia Sokołowska. Było jak zawsze dużo śmiechu i wzruszeń. W pierwszym odcinku 9. sezonu Top Model 2020 największe emocje wzbudziła Agata Wiśniewska, prześliczna modelka XL o którą Dawid Woliński pokłócił się z Marcinem Tyszką! To pierwsza dziewczyna o pełniejszych kształtach, której udało się dostać na słynny bootcamp! Co o niej wiemy? Jakie ma szanse na dojście do finału Top Model?

Kim jest Agata Wiśniewska, modelka XL z Top Model?

Debiutująca w Top Model modelka plus size to 26-letnia Agata Wiśniewska, która już od jakiegoś czasu zajmuje się pozowaniem do zdjęć. „Moja przygoda z modelingiem zaczęła się od branży ślubnej i trwa do dziś. Jedna modelka plus size poleciła mnie projektantowi sukien ślubnych. I ten projektant się do mnie odezwał, czego się zupełnie nie spodziewałam! Tak zrobiłam swoją pierwszą sesję ślubną. I nie spodziewałam się, że aż tak bardzo mi się to spodoba” powiedziała w programie. Zobaczcie efekty jej pracy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ENG BELOW Ok. Zamierzam pisać też posty po angielsku. Co prawda jestem filologiem języka rosyjskiego, ale z angielskim też chyba sobie poradzę. Może pojawić się trochę błędów, więc bądźcie wyrozumiali albo sugerujcie poprawną formę (bardzo chętnie się douczę) ;) Powyżej możecie zobaczyć efekty mojej ostatniej współpracy z Kasią @katarzyna_bylicka_fotografia <3 Nie pierwsza i mam nadzieję, że nie ostatnia. Więcej zdjęć wkrótce. Ok. I'm going to write posts in English too. Although I am a philologist of the Russian language, I hope I can handle English too. There may be some mistakes, so be understanding or suggest the correct form (I'm very happy to see) ;) Above you can see the results of my last collaboration with Kasia @katarzyna_bylicka_fotografia <3 Not the first and I hope not the last. More photos coming soon. Photo: @katarzyna_bylicka_fotografia Dress: @suknie_boho @troykashop Designer: @martatrojanowska Hair: @magdalena.augustyniak.940 Jewelry: @noviablanca #martatrojanowska #mtrojanowska #troyka #troykashop #troykashoponline #polishdesign #polishdesigner #polishbrand #madeinpoland #polishwoman #polishmodel #plussize #plussizemodel #plussizeweddingdress #tassels #tasseldress #braids #hairspiration #bridehair #bridemakeup #curvymodel #bohochic #bohodress #romanticdress #portait #portraitsession #bridaljewellery

A post shared by Agata Wiśniewska + Size Model (@agata__wisniewska) on

Agata do programu przyszła z misją:

Nie chciałabym słuchać, że modelka plus size to nie jest modelka. Uważam, że powinnyśmy pokazywać, że potrzebujemy ciuchów, potrzebujemy wsparcia, potrzebujemy oglądać takie osoby jak my w telewizji i na okładkach gazet, bo takie osoby mijamy przecież na ulicy. 

Pod postem na Instagramie Top Model wspiera ją i jej wybór bardzo wiele osób, które piszą: „Bardzo dobrze mówi będę trzymać kciuki za nią niech spełnia swoje marzenia”, „Po filmiku widać, że to wspaniała dziewczyna, która wie czego chce i się tego nie boi”. Ale są też słowa bardzo nieprzychylne o tym, że nie nadaje się na modelkę, bo jest za gruba i że to jednak program Top Model i że nie powinna się tam znaleźć.

Jej figura wzbudziła także niemałe emocje w studio, gdzie Marcin Tyska z początku nie był jej przychylny i sugerował schudnięcie przynajmniej o dwa rozmiary. W końcu jednak przekonał się do niej po zrobieniu jej zdjęć. Powiedział wtedy:

Myślę, że będzie ci bardzo ciężko w tym zawodzie. Kamera cię lubi, ale czy świat mody?, powiedział na koniec, ale zagłosował za tym, by pojechała na bootcamp. 

Agata obiecała, że da z siebie wszystko i jesteśmy przekonani, ze jej się uda. W końcu nie łatwo znaleźć osobę z taką energią i determinacją! Trzymamy za nią kciuki! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.