Joan Collins
Fot. Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Czy Joan Collins zrobiła sobie operację plastyczną tuż przed urodzinami?

Na najnowszych zdjęciach Joan Collins widać, ze jej skóra jest mocno naciągnięta!

Marta Cieplak 30 kwietnia 2021 11:30
Joan Collins
Fot. Getty Images

Joan Collins to brytyjska aktorka, która sławę zdobyła rolą Alexis w kultowym serialu Dynastia. W maju 2021 skończy 88 lat, a nadal wygląda doskonale! Na ostatnich zdjęciach z randki z mężem, Percym Gibsonem, wygląda na 60 lat. Czy to zasługa operacji plastycznych?

Jak teraz wygląda Joan Collins

Joan Collins jest jedną z tych gwiazd, które z biegiem lat wyglądają coraz lepiej! Jak ona to robi? Czy to zasługa operacji plastycznych? Aktorka w 2017 roku dementowała plotki o jakiejkolwiek chirurgicznej ingerencji w swoją urodę:

Boje się operacji plastycznych. Nie chcę wyglądać jak lalka, mówiła.

Zobacz także: Miała pięciu mężów, niezliczonych kochanków i była nieszczęśliwa. Tak wygląda życie Joan Collins

Jednak czy to możliwe, że nawet po osiemdziesiątce ma tak doskonale napiętą skórę bez liftingu? 

Joan Collins na randce z mężem 2021
Fot. GICA, SARA/Backgrid/East News

Joan Collins, Percy Gibson, Hollywood, 28.04.2021 rok
Fot. GICA, SARA/Backgrid/East News

Joan Collins i Percy Gibson, Hollywood, 28.04.2021 rok

Największą różnicę widać patrząc na jej twarz, a potem na dłonie, które są wyraźnie pomarszczone. I choć sama Joan twierdzi, że nie ingeruje w swój wygląd to podejrzewamy, że korzysta z innych, niechirurgicznych metod odmładzania. Lasery, HIFU, nici – dzięki tym metodom można szybko i ze świetnym efektem uzyskać efekt, jaki oglądamy na jej twarzy. Widać wiek, ale skóra w niektórych miejscach jest wyraźnie mocno napięta. To może być także zasługa botoksu, przez co aktorka ma także charakterystycznie uniesione ku górze brwi.

Zobacz także: Mieszkanie Joan Collins doszczętnie spłonęło w pożarze!

Sama Joan Collins zawsze powtarza, że doskonały wygląd zawdzięcza swojemu stylowi życia. Joan często sięga po zdrowe jedzenie, przede wszystkim przepada za awokado i stara się je jeść każdego dnia. Nie od dziś wiadomo, że ma dużo właściwości odżywczych i świetny wpływ na wygląd skóry. Aktorka stawia również na codzienny rytuał pielęgnacyjny. Przyznaje, że nie wychodzi z domu dopóki nie nałoży kremu z filtrem SPF. Ochrona przed promieniami słonecznymi jest bardzo ważna szczególnie, gdy skóra jest dojrzała. Jak podkreśla aktorka nawilżanie to także bardzo ważny etap, nawet po całym dniu: ,,Jeśli obudzę się w nocy, ponownie nakładam krem na noc”!

Myślicie, że to wystarczy, by tak wyglądać? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.