fryzura Kate Middletong
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Dietetetyk ujawnia sekret pięknej skóry księżnej Kate!

To rzeczywiście działa!

Marta Cieplak 27 kwietnia 2020 19:31
fryzura Kate Middletong
Fot. Getty Images

Księżna Kate zawsze wygląda nienagannie. I nie mówimy tu tylko o stylizacji czy fryzurze. Jej skóra też jest bez zarzutu! Nawet, kiedy księżna jest w trakcie kwarantanny... Jak ona to robi? Brytyjska dietetyczka Sophie Medlin zna odpowiedź!

Dieta na piękną skórę sprawdzona przez Kate Middleton

Sophie Medlin nie ma wątpliwości, że idealna skóra bez śladu niedoskonałości to nie tylko zasługa doskonałej pielęgnacji, ale przede wszystkim odpowiednio dobranej i skomponowane

W przypadku księżnej to dieta śródziemnomorska bogata w warzywa, owoce i oliwę z oliwek.

Zdrowe tłuszcze bogate w kwasy omega 3 i tłuszcze nienasycone, które otrzymujemy z oliwy z oliwek i awokado są dobre dla naszej skóry, mówi.

Podobno wiele osób po przejściu na taką dietę zauważa u siebie bardzo szybką poprawę wyglądu skóry – ma ona ładniejszy koloryt, nie widać na niej niedoskonałości, znikają także podkówki pod oczami. Medlin podkreśla, że jest jeszcze jedna ważna kwestia:

Członkowie rodziny królewskiej unikają alkoholu, palenia papierosów i przesiadywania po nocach. A to też wpływa na lepszy wygląd skóry, dodaje.

Jakie produkty spożywcze najlepiej wpływają na skórę?

Banany: bogate w witaminy A, B i E, które działają przeciwzmarszczkowo i wygładzają skórę. Ale uwaga: mają dość dużo cukry, więc nie zjadał więcej niż 1 dziennie.

Pomarańcze i grejpfruty: zawierają duże dawki witaminy C, czyli najsilniejszego antyoksydantu spowalniający procesy starzenia się.

Jagody: bogate w witaminy i antyoksydanty. To jeden z ulubionych składników diety gwiazd.

Jabłka: zawierają dużo błonnika. Dodatkowo zawarta w nich pektyna działa jak naturalny probiotyk.

Awokado to prawdziwy hit dietetyczny. Choć jest kaloryczne, zawiera zdrowe tłuszcze, które pomagają utrzymać właściwe nawilżenie skóry. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…