Red Lipstick Monster, VIVA! luty 2018!
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
ze świata urody

Red Lipstick Monster wspiera kobiety w duchu ciałopozytywności!

Sama miała zaburzenia odżywiania i teraz pomaga innym

Redakcja VIVA! 20 sierpnia 2020 15:30
Red Lipstick Monster, VIVA! luty 2018!
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Ewa Grzelakowska-Kostoglu, znana lepiej jako Red Lipstick Monster, jest jedną z najpopularniejszych YouTuberek w Polsce. Specjalizuje się w makijażu i pielęgnacji – wydała nawet dwie książki dotyczące tej tematyki. Teraz jednak poszła o krok dalej i wypuściła właśnie e-book Ciałopozytywny przewodnik śniadaniowy. To nie jest kolejna książka kucharska, ale poradnik pomagający także polubić siebie i swoje ciało.

Nowy poradnik Red Lipstick Monster

Jak pisze sama autorka, wszystko zaczęło się od spisania przepisów na śniadania. Ale, że Ewa nie jest ekspertem w tej dziedzinie, postanowiła skonsultować je z osobami zajmującymi się żywieniem i ciałopozytywnością na co dzień. Dzięki temu w książka „podsunie 20 przepisów na śniadania do 20 minut, zachęci do intuicyjnego odżywiania się, rozbudzi ciałolubność, pokaże jak wiele może dać zaopiekowanie się sobą, udowodni, że nie ma czegoś takiego jak doskonałość i wzmocni poczucie pewności siebie” pisze RLM na swoim Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To już! Aaaaaa ❤️Właśnie teraz premierę ma mój „Ciałopozytywny poradnik śniadaniowy”. Klikalny link do niego znajdziecie w bio :) Zaczęło się od przepisów. Od spisania wszystkich moich śniadań. Proste, szybkie i baaardzo po mojemu. Super sprawa, ale w sumie to wydało mi się niepełne... Chciałam dać Wam coś więcej! Od zawsze tworząc treści moim priorytetem jest edukowanie, dlatego pisząc tego ebooka zdecydowałam się na skorzystanie ze wsparcia dwóch ekspertek. @owsianapl po przejściach z zaburzeniami odżywiania nauczyła się jak ważna jest praca nad relacją z jedzeniem. Przez swoje doświadczenia została dietetykiem by pomagać innym. Z @kayaszu z @cialopozytyw_polska skonsultowałam zawartość ebooka by go jak najbardziej “uciałopozytywnić”. Dzięki temu treść uczy życzliwego sposobu mówienia o ciele i jedzeniu. Jeśli chcecie podzielić się swoimi zdjęciami i historiami, śmiało korzystajcie z #chlebomlet

Post udostępniony przez Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster)

E-book już jest hitem i fanki są nim absolutnie zachwycone. Jak widać takie zdrowe podejście do tematu i mówienie głośno o tym, czym jest samoakceptacja znaczy dla nich bardzo wiele. A sama Red Lipstick Monster, która otwarcie mówi o tym, że miała zaburzenia odżywiania, jest dla nich wiarygodna.

To nie jest kolejny zbiór ćwiczeń i przepisów pisanych przez fit trenerki Ale dziewczynę, którą przeszła swoje ❤️ wiem o czym piszę, gdyż u mnie dochodzi do wahań kg. Raz jestem szczuplejsza A raz tyję.... Wiem co to znaczy walka I również wiem co to znaczy porażka.

Jest tak fajny, że nawet nie starczy mi tu linijek, żeby to opisać. Otworzył mi też oczy na wiele kwestii, zwłaszcza tych związanych z psychicznym aspektem jedzenia ❤️

Cieszy nas, że coraz więcej gwiazd mówi o ciałopozytywności i że kobiety mogą się nimi inspirować. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.