jak-kurdej-szatan-poprawia-sobie-humor-jesien-2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture
O tym się mówi

Barbara Kurdej-Szatan pokazała się w kostiumie kąpielowym zaledwie trzy miesiące po porodzie

„Czy Ty aby na pewno niedawno urodziłaś?” pyta fanka!

Redakcja VIVA! 7 stycznia 2021 12:30
jak-kurdej-szatan-poprawia-sobie-humor-jesien-2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Barbara Kurdej-Szatan we wrześniu 2020 została mamą małego Henia. O ciąży w czasie epidemii covidu i chorobie opowiedziała zresztą bardzo szczerze na łamach VIVY! Pod koniec roku na Instagramie pokazywała się w obcisłych sukienkach i sama twierdziła, że przestaje wyglądać jak Fiona ze Shreka. Teraz odpoczywa z rodziną na Zanzibarze i sfotografowała się w samym kostiumie. Jak prezentuje się trzy miesiące po porodzie?

Barbara Kurdej-Szatan w samym kostiumie po porodzie

Zdjęcia z gorącego Zanzibaru zachwycają! Aktorka wygląda wspaniale. I choć nie odważyła jeszcze pokazać się w bikini, a jedynie w jednoczęściowym kostiumie, to trudno byłoby zgadnąć, że urodziła zaledwie trzy miesiące temu. Brzuszek nie jest jeszcze idealnie płaski, ale niewiele mu brakuje do ideału. Jak jej się to udało? Gwiazda w rozmowie z Party wyznała, że na razie jeszcze nie ćwiczy, a szybki spadek kilogramów to zasługa karmienia piersią. Do tego dochodzą jeszcze długie spacery i efekty są widoczne gołym okiem!

Aktorka stawia na kostiumy z głębokim dekoltem, które dodatkowo wysmuklają optycznie sylwetkę. Nas zachwyca także skóra gwiazdy - jest wyjątkowo gładka i bez śladów cellulitu lub braku jędrności. 

Fani nie mogą się nadziwić:

Ale pięknie wyglądasz 😍 Czy Ty aby napewno niedawno urodziłaś 😍🤣😍

Przepięknie Pani wyglada😍po prostu kwitnąco 😍😘

Basiu cudnie wygladasz🔥❤️

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.