Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture
O TYM JEST GŁOŚNO

Barbara Kurdej-Szatan urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Szczęśliwy tata podzielił się radosną nowiną w sieci

Konrad Szczęsny 23 września 2020 18:35
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture

Barbara Kurdej-Szatan po raz drugi została mamą! Aktorka urodziła, o czym  na swoim profilu na Instagramie poinformował dumny tata. Fani ruszyli z gratulacjami. Wiadomo, jakie imię wraz z mężem, Rafałem Szatanem, wybrali dla dziecka.

Barbara Kurdej-Szatan urodziła drugie dziecko! Płeć, imię

O tym, że aktorka spodziewa się dziecka, jako pierwszy poinformował na początku maja dwutygodnik „Party”. Jeszcze tego samego dnia Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na swoim profilu na Instagramie czułą fotografię, na której wyeksponowała ciążowy brzuszek. Rafał Szatan, mąż gwiazdy, trzymał na nim rękę i całował czule żonę w policzek.

Okres ciąży aktorka relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie mogła doczekać się porodu i pytała fanki, jak go wywołać... domowymi sposobami.

Wreszcie przyszedł czas rozwiązania. Rafał Szatan poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że dziecko jest już na świecie.

,,Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda ❤️ @kurdejszatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was !! No... to mamy już komplet 🤗 #henio #newtime #mylove #mylife #daddy #boy #familytime"

Już wcześniej było wiadomo, że gwiazda wraz z mężem oczekują narodzin synka. Wybrali dla niego imię... Henryk, czyli takie, które nosi również syn Małgorzaty i Radosława Majdanów.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Barbara Kurdej-Szatan została po raz drugi mamą:

Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture

Aktorka wraz z mężem przywitała na świecie synka, któremu nadali imię Henryk:

Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.