Antoni Królikowski
Fot. Instagram @antonikrolikowski
O tym się mówi!

Antek Królikowski pokazał swoje tatuaże! Fani są zachwyceni!

Czy to nowe oblicze aktora?

Aleksandra Frankowska 22 czerwca 2021 19:27
Antoni Królikowski
Fot. Instagram @antonikrolikowski

Antek Królikowski ponownie ogłosił, że jest w związku z Joanną Opozdą. Para wróciła do siebie po krótkim rozstaniu i znów emanuje szczęściem. Młody aktor ma teraz dobry czas zarówno w miłości, jak i w pracy. Wciąż angażuje się w nowe projekty. Nie przestaje także zaskakiwać fanów – tym razem pokazał swoje tatuaże! Jak teraz wygląda Antek Królikowski?

Czytaj też: Antek Królikowski i Joanna Opozda znów razem? Para wybrała się na narty

Antek Królikowski i Joanna Opozda znów są razem

Nie milkną echa na temat zejścia się Antka i Joanny, którzy rok temu, tuż przed Bożym Narodzeniem niespodziewanie się rozstali. Teraz para jednak wróciła do siebie, a informacje o tym, że para znów się spotyka krążyły w show biznesie od dawna. W końcu Antek na swoim Instagramie potwierdził plotki, tuż po tym, jak Joanna opowiedziała, jak niegdyś niemal padła ofiarą ludzi, którzy wywożą kobiety do innego kraju.

Antek Królikowski pokazał tatuaże

Młody aktor na swoim Instagramie pokazał zdjęcie w tatuażach! Widać je na niemal całym ciele, a dodatkowo ma również długie, zaczesane do tyłu włosy. Fani jednak dopatrzyli się filmowej metamorfozy do kolejnej roli, w którą wciela się Królikowski.

Zobacz też: Antoni Królikowski na zdjęciu z braćmi. Jeden szczegół przykuł uwagę internautów!

Poznajcie Kajetana #nowyfilm #komedia #kryptonimpolska #antonikrólikowski – napisał Królikowski.

Jak Wam się podoba nowy, sceniczny wizerunek aktora? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.