Antoni Królikowski
Fot. Instagram @antonikrolikowski
O tym się mówi!

Antek Królikowski pokazał swoje tatuaże! Fani są zachwyceni!

Czy to nowe oblicze aktora?

Aleksandra Frankowska 22 czerwca 2021 19:27
Antoni Królikowski
Fot. Instagram @antonikrolikowski

Antek Królikowski ponownie ogłosił, że jest w związku z Joanną Opozdą. Para wróciła do siebie po krótkim rozstaniu i znów emanuje szczęściem. Młody aktor ma teraz dobry czas zarówno w miłości, jak i w pracy. Wciąż angażuje się w nowe projekty. Nie przestaje także zaskakiwać fanów – tym razem pokazał swoje tatuaże! Jak teraz wygląda Antek Królikowski?

Czytaj też: Antek Królikowski i Joanna Opozda znów razem? Para wybrała się na narty

Antek Królikowski i Joanna Opozda znów są razem

Nie milkną echa na temat zejścia się Antka i Joanny, którzy rok temu, tuż przed Bożym Narodzeniem niespodziewanie się rozstali. Teraz para jednak wróciła do siebie, a informacje o tym, że para znów się spotyka krążyły w show biznesie od dawna. W końcu Antek na swoim Instagramie potwierdził plotki, tuż po tym, jak Joanna opowiedziała, jak niegdyś niemal padła ofiarą ludzi, którzy wywożą kobiety do innego kraju.

Antek Królikowski pokazał tatuaże

Młody aktor na swoim Instagramie pokazał zdjęcie w tatuażach! Widać je na niemal całym ciele, a dodatkowo ma również długie, zaczesane do tyłu włosy. Fani jednak dopatrzyli się filmowej metamorfozy do kolejnej roli, w którą wciela się Królikowski.

Zobacz też: Antoni Królikowski na zdjęciu z braćmi. Jeden szczegół przykuł uwagę internautów!

Poznajcie Kajetana #nowyfilm #komedia #kryptonimpolska #antonikrólikowski – napisał Królikowski.

Jak Wam się podoba nowy, sceniczny wizerunek aktora? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.