Barbara Kurdej-Szatan, Natali Klimas
Fot. Instagram @kurdejszatan @nataliaklimas
O tym się mówi!

Z okazji Dnia Mamy gwiazdy składają życzenia swoim Mamom!

Które z nich są najbardziej podobne?

Aleksandra Frankowska 26 maja 2022 17:27
Barbara Kurdej-Szatan, Natali Klimas
Fot. Instagram @kurdejszatan @nataliaklimas

26. maja obchodzimy w Polsce Dzień Matki. Z tej okazji gwiazdy również za pośrednictwem swoich social-mediów dzielą się zdjęciami ze sowimi Mamami, składając im piękne, pełne miłości i wzruszające życzenia. Wiele z nich po raz pierwszy pokazało swoje Mamy, a my dostrzegamy spore podobieństwo. Które z gwiazd są najbardziej podobne do swoich rodzicielek?

ZOBACZ TEŻ: Kochają, wspierają, motywują, czyli gwiazdy i ich mamy w sesji dla magazynu VIVA!

Gwiazdy świętują Dzień Mamy 2022 na Instagramie

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy, bowiem każda Mama obchodzi swoje święto. Na Instagramach gwiazd pojawiła się więc fala cudownych zdjęć z Mamami. Niesamowite podobieństwo dostrzec można między innymi pomiędzy Natalią Klimas, a jej Mamą, Joanną Klimas, projektantką mody. Wspaniale prezentują się również Małgorzata Socha, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska, Katarzyna Zielińska czy Karolina Szostak z Mamami. Widać, że gwiazdy łączy wyjątkowa więź z rodzicielkami, a dzisiejszy dzień to świetna okazja do celebrowania tej najważniejszej kobiety w życiu każdego z nas. Zobaczcie, jak świętują gwiazdy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.