Zimowy Narodowy
Fot. mat. prasowe
styl życia

Szukasz pomysłu na mroźny weekend?

Wybierz się na Zimowy Narodowy!

Redakcja VIVA! 11 stycznia 2019 11:23
Zimowy Narodowy
Fot. mat. prasowe

Czas spalić kalorie! Najlepiej podczas świetnej zabawy ze znajomymi na Zimowym Narodowym! Ponad 55 tysięcy pączków, czyli równowartość 24 805 270 kilokalorii, spalili do tej pory goście jeżdżący na lodowiskach Zimowego Narodowego. Atrakcje Zimowego Narodowego dają wiele możliwości na skuteczne i przyjemne spalenie kalorii. Jazda na lodowisku, zjazdy z górki lodowej, curling, disco lodowisko, fitness na łyżwach z MultiSport, czy jazda na skateparku łączą aktywność fizyczną z rozrywką. 

Zimowy Narodowy
Fot. mat. prasowe

Spal kalorie na Zimowym Narodowym

Na liczniku MultiSport, który znajduje się przy lodowiskach, liczba spalanych kalorii rośnie każdego dnia, co widać, gdy kolejne osoby odwiedzają lodowisko, aby jeżdżąc na łyżwach wrócić do formy po nieco leniwych świętach. Spalać kalorie można również poprzez skorzystanie z atrakcji w namiocie MultiSport Lab. Ćwiczenia wytrzymałościowe oraz te w wirtualnym świecie (VR) to tylko kilka pomysłów na to, jak aktywnie spędzić czas z całą rodziną. Również tutaj można dokonać pomiaru składu ciała, czy uzyskać porady dietetyków i ekspertów od aktywności fizycznej.

Zimowy Narodowy
Fot. mat. prasowe

Najmłodsi łyżwiarze podczas „Poranków dla dzieci z PGE Energia Ciepła”, mogą poprzez zabawę nabywać i doskonalić swoje umiejętności na lodowisku. Dla rodziców kilkuletnich dzieci jest to dobry sposób na to, aby z jednej strony wyrobić nawyki u najmłodszych na aktywne spędzanie czasu, z drugiej zaś doskonalić technikę jazdy na łyżwach. Starsi łyżwiarze mogą poczuć gorące rytmy karnawału podczas piątkowego i sobotniego „Disco lodowisko”, któremu rytm nadaje 4FUN.TV. Z kolei wszyscy miłośnicy zimowych szaleństw powinni koniecznie spróbować swoich sił podczas zespołowego meczu curlingu oraz zjechać z 12-metrowej górki lodowej E.Wedel.

Dowiedz się więcej o atrakcjach na Zimowym Narodowym!

strona internetowa: www.zimowynarodowy.pl

Facebook: www.facebook.com/zimowy.narodowy

Instagram: zimowynarodowy

Zimowy Narodowy
Fot. mat. prasowe

Zimowy Narodowy
Fot. mat. prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?