Klaudia Halejcio, baby shower
Fot. Instagram Klaudii Halejcio
domy gwiazd

Wakacje w mieście? Klaudia Halejcio relaksuje się na luksusowym tarasie!

Oczywiście z mamą odpoczywa też malutka Nela…

Redakcja VIVA! 29 czerwca 2021 14:30
Klaudia Halejcio, baby shower
Fot. Instagram Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio na początku czerwca została mamą po raz pierwszy! Aktorka i gwiazda Instagrama (jej profil obserwuje ponad 420 tysięcy followersów) w zeszłym roku skończyła 30. lat i jest w szczęśliwym zwiazku. Mała Nel jest oczkiem w głowie rodziców, a Klaudia większość czasu spędza teraz w domu, opiekując się dziewczynką. Gwiazda razem ze swoim partnerem Oskarem mieszkają w apartamencie w centrum Warszawy. Ich mieszkanie jest niezwykle nowoczesne, a z ogromnych okien rozpościera się widok na miasto!

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała stylowy pokoik dla dziecka!

Klaudia Halejcio relaksuje się na tarasie

W budynku Cosmopolitan, w którym znajduje się apartament Halecio i jej partnera dla mieszkańców dostępny jest wspaniały taras z widokiem na Plac Grzybowski, ulicę Emilii Plater oraz Synagogę im. Nożyków. Aktorka postanowiła spędzić tu trochę czasu z małą Nel na tarasie, a nagranie opublikowała na swoim InstaStories. To nie jedyny moment, kiedy Klaudia wybrała relaks na tym wspaniałym tarasie. Młoda mama spędziła tam też kilka chwila samej, a zdjęcia opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Jak się jednak okazuje krótki czas dla siebie wypełniony był tęsknotą za córeczką: „Mimo, że za nami dopiero parę tygodni, to to zdjęcie chciałabym zatytułować: „To ta chwila, o której 100 razy dziennie marzę – czas dla siebie”, … ale tu pojawia się paradoks, kiedy nagle spełnia się to moje zwykle małe marzenie: ja, wyszykowana w ładnej sukience by poczuć się nareszcie atrakcyjnie, piękna pogoda, krem z filtrem, książka i lemoniada, a Maluszek z Tatusiem … i wtedy zaczyna pracować moja głowa… sięgam po telefon i dzwonię: „Kochanie wracajcie, ja chce być blisko was ” no i niech mi ktoś to wyjaśni, bo ten mały człowieczek wywrócił mi świat do góry nogami. Mój wspaniały czas dla siebie nie jest już tak bardzo satysfakcjonujący jak może mi się wydać”, napisała w opisie do posta Halejcio.

Zobacz także: Jak w Warszawie mieszka Klaudia Halejcio? Ten apartament robi wrażenie!

Klaudia Halejcio na tarasie
Fot. Instagram: @klaudiahalejcio

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?