Ashton Kutcher, Mila Kunis, Jake Gyllenhaal
Fot. C Flanigan/FilmMagic / Andrew H. Walker/Getty Images
O tym się mówi!

Te gwiazdy się nie myją! Wiemy, kto neguje codzienne kąpiele!

Wśród nich Ashton Kutcher i Mila Kunis!

Aleksandra Frankowska 30 sierpnia 2021 14:27
Ashton Kutcher, Mila Kunis, Jake Gyllenhaal
Fot. C Flanigan/FilmMagic / Andrew H. Walker/Getty Images

PPodczas publicznych wydarzeń i imprez branżowych wyglądają doskonale. Pięknie ubrani, wystylizowani, w nienagannych fryzurach. To jednak tylko pozory, chociaż sami się z tym nie kryją. Coraz więcej gwiazd Hollywood otwarcie przyznaje, że codzienne kąpiele nie są dla nich. I chociaż temat ten u wielu osób wywołuje niesmak, oni wydają się niewzruszeni. Jeśli ich celem jest oszczędzanie wody, mogliby mówić o tym jeszcze głośniej.. Te gwiazdy otwarcie przyznają, że kąpiel i codzienne mycie wcale nie jest im w smak!

Zobacz też: Mila Kunis już tak nie wygląda?!

Te gwiazdy się nie myją! Mila Kunis i Ashton Kutcher.. kto jeszcze?

Aktor Ashton Kutcher i jego obecna żona Mila Kunis, w podcaście „ArmchairExpert” opowiedzieli o tym, że rzadko kąpią swoje dzieci, jedynie wtedy jeśli wyraźnie widać, że się pobrudziły. To jednak nie wszystko. Ashton Kutcher poszedł o krok dalej i w przypadku swojej osoby, powiedział, że myje jedynie pachy i krocze.

W podobny sposób na temat rezygnacji z codziennego mycia się, wypowiedział się Jake Gyllenhaal. Aktor w wywiadzie dla magazynu Vanity Fair” przyznał, że wraz z upływem lat coraz rzadziej bierze prysznic.

Wierzę w to, bo Elvis Costello powiedział kiedyś, że dobre maniery i nieświeży oddech nigdzie cię nie doprowadzą. Więc to robię. Ale uważam również, że niekąpanie się może być również bardzo pomocne w pielęgnacji skóry. My czyścimy się naturalnie – powiedział wówczas Gyllenhaal.

Wśród gwiazd Hollywood są też takie, które absolutnie zrezygnowały także z używania antyperspirantu. Są to między innymi Matthew McConaughey oraz Cameron Diaz, którzy uparcie nie kupują ich od ponad 20 lat.

Czytaj też: Leonardo DiCaprio jest nie do poznania! Gdzie się podział ten przystojny mężczyzna?

Wyznawane wartości, a higiena osobista gwiazd

Są też gwiazdy, które promują pewne wartości i ideaologie, zgodnie z którymi w zupełnie inny sposób dbają o swoją higienę. Leonardo DiCaprio, którego filozofią jest życie zgodnie z ideą zero waste, kąpie się kilka razy w tygodniu, zaś dezodorant traktuje jako produkt pochodzenia nienaturalnego.

W show biznesie głośno mówiło się również o nieprzyjemnym, naturalnym zapachu Roberta Pattinsona na planie filmu „Zmierzch”. Oliwy do ognia dodał sam aktor, który w jednym z wywiadów przyznał, że mycie włosów jest absolutnie bezsensowne.

Wiedzieliście, że tyle znanych osób nie dba o higienę osobistą? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.