VIVA! VIDEO

Świąteczne odliczanie czas start! Jak wybrać prezent idealny?

W tym roku Boże Narodzenie będzie wyjątkowo słodkie…

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 3 grudnia 2020 12:19

W tym roku, zgodnie z zaleceniami, święta spędzimy w gronie najbliższych członków rodziny. Gorączkowe poszukiwanie prezentu dla odległej kuzynki męża nie będzie potrzebne, ale bliskich, z którymi usiądziemy przy świątecznym stole, chcemy mile zaskoczyć naprawdę przemyślanymi upominkami. Zwłaszcza, że w ostatnich miesiącach nie widywaliśmy się tak często, jak byśmy tego chcieli.

Prezenty idealne - kilka wskazówek

Dlatego pomyśl o prezentach na Gwiazdkę już teraz i zadbaj, by każdy obdarowany poczuł się wyróżniony. Przygotuj listę potencjalnych upominków, przegadaj z siostrą, co kupić mamie, zapytaj mamę, co wybrać dla brata. Ale przede wszystkim słuchaj samych zainteresowanych!

Poświęć więcej czasu dzieciom, a podczas zabawy nie myśl o zbliżających się deadline'ach i sprawach do załatwienia. Maluchy nie krępują się mówić o swoich potrzebach, ale to twoim zadaniem będzie odróżnić zabawkę z popularnej reklamy TV od tego, o czym dziecko naprawdę marzy. Najmłodsi potrafią w mgnieniu oka zmieniać zainteresowania i preferencje, więc upewnij się, czy jesteś na bieżąco.

Słodkie święta z rodziną
Fot. Adobe Stock

Prezenty dla dorosłych potrafią wydawać się jeszcze większym wyzwaniem. Przede wszystkim unikaj rzeczy wybranych przypadkowo, zbędnych, które będą się tylko kurzyć. Miesiące pracy z domu  sprawiły, że uważniej przyjrzeliśmy się naszym mieszkaniom, zmieniliśmy układ mebli, wyrzucaliśmy graty i stare ubrania. Nikt przecież nie chce, żeby nietrafione prezenty zniweczyły tę pracę i rozpoczęły nowy etap gromadzenia.

Zastanów się, jak twoi bliscy spędzili miesiące izolacji. Może znaleźli nową pasję albo hobby? Może ponownie odnaleźli w sobie pasję do książek? Podpowiedz znajdziesz w szczerych rozmowach. A jeśli zupełnie nie masz pomysłu, zadbaj chociaż o to, żeby upominek był osobisty. Wraca moda na własnoręcznie wykonane prezenty - w ten sposób ofiarowujesz coś cenniejszego niż drogi gadżet - twój czas i uwagę. Możesz również zlecić personalizację kupionego przedmiotu, np. osobistą dedykację wygrawerowaną na zegarku lub biżuterii. Taki prezent służy przez lat i jest przemiłą pamiątką.

Słodki dodatek - sprawi radość małym i dużym

W wielu domach praktykuje się zwyczaj dorzucania do prezentów dla najmłodszych czekoladowego drobiazgu lub innych słodkości. Ale słodycze nie są tylko dla dzieci! Mali i duzi tak samo cieszą się z pysznego upominku, który zapewnia chwilę przyjemności i uśmiechu.

Z myślą o słodkich drobiazgach na prezent, marka Wedel przygotowała bożonarodzeniową ofertę słodkości w specjalnych świątecznych opakowaniach, poszerzoną o charakterystyczne smaki zimy. Poniżej znajdziesz kilka propozycji czekoladowych upominków dla maluchów i dorosłych.

Ptasie Mleczko ® Waniliowo-Cynamonowe

Pomysły na słodkie świąteczne upominki Wedel
Fot. mat. prasowe

Absolutny klasyk w świątecznym wydaniu. Dwuwarstwowa pianka Ptasie Mleczko ® łączy klasyczny smak wanilii ze świąteczną nutą cynamonu.

Sugerowana cena: 12,99 zł

Kula Mieszanki Wedlowskiej

Pomysły na słodkie świąteczne upominki Wedel
Fot. mat. prasowe

Każdy ma swój ulubiony smak, który próbuje wyłowić z mieszanki! Gdy już skończą się czekoladowe poszukiwania, puszka w kształcie bombki stanie się piękną gwiazdkową ozdobą domu.

Sugerowana cena: 30,99 zł

Baryłki Kawowe

Pomysły na słodkie świąteczne upominki Wedel
Fot. mat. prasowe

Czekoladki dla dorosłych, kultowe Baryłki, w nowej odsłonie - z trzema aromatami ulubionej kawy: espresso, mocha i cappuccino. Nie tylko dla kawoszy!

Sugerowana cena: 25,99 zł

Dla maluchów: Mleczna & Karmellove w Świątecznej Odsłonie

Pomysły na słodkie świąteczne upominki Wedel
Fot. mat. prasowe

Dwie pyszne czekolady Wedla, mleczna i biała karmelowa, połączone w jedną śliczną tabliczkę z motywem renifera.

Sugerowana cena: 3,99 zł

Czekolada Mocno Mleczna z Karmelizowanymi Migdałami

Pomysły na słodkie świąteczne upominki Wedel
Fot. mat. prasowe

Nowy świąteczny smak czekolady Mocno Mlecznej zaskoczy wszystkim smakoszy! W tabliczce zatopiono wyborne karmelizowane migdały.

Sugerowana cena: 3,99 zł

Czekolada Gorzka Cynamonowa ze Śliwką

Pomysły na słodkie świąteczne upominki Wedel
Fot. mat. prasowe

Elegancki upominek dla wielbicieli wytrawnych smaków. Gorzka czekolada z kakao z Ghany zyskała nowy charakter dzięki świątecznym dodatkom - śliwce i cynamonowi.

Sugerowana cena: 10,99 zł

Dla maluchów: Zestaw z Opaską Renifera

Pomysły na słodkie świąteczne upominki Wedel
Fot. mat. prasowe

Od czekolady dzieci bardziej lubią tylko jedno - czekoladę z niespodzianką. Tabliczki Marshmallow i Chrrrup! w zestawie z Czekotubkami w dwóch smakach i miękką opaską renifera, która inspiruje do świątecznej zabawy!

Sugerowana cena: 19,99 zł

Materiał powstał z udziałem marki Wedel.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.